کد خبر: 48481642
تاریخ انتشار: یکشنبه 23 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » آتش سوزی گسترده در خیابان پیروزی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریقی در خیابان پیروزی خبر داد که از یک زیرپله شش متری آغاز شده و پس از سرایت به بخش های مختلف یک ساختمان ۲۵۰ متری، دو خودروی سواری در مقابل ساختمان را نیز به آتش کشید.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان به نقل از ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریقی در خیابان پیروزی خبر داد که از یک زیرپله شش متری آغاز شده و پس از سرایت به بخش‌های مختلف یک ساختمان ۲۵۰ متری، دو خودروی سواری در مقابل ساختمان را نیز به آتش کشید.

 

سیدجلال ملکی درباره این حادثه گفت: در ساعت ۲۲:۴۲ شب گذشته یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در خیابان پیروزی خیابان ۲۱ متری دهقان اعزام کردند.

 

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که حریق در یک ساختمان سه طبقه به مساحت بیش از ۲۵۰ متر مربع رخ داده و در طبقه اول این ساختمان چندین باب مغازه قرار داشت.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه در پی انفجار شدید گاز در یک مغازه زیرپله به مساحت شش متر مربع رخ داده بود، گفت: در این مغازه لوازم آرایشی، اسپری، عطر و... به فروش می‌رفت و شدت انفجار در آن به حدی بود که پله‌های داخل را تخریب کرده و شعله‌های آتش از مغازه به طبقات بالا سرایت کرده است.

 

ملکی ادامه داد: به دنبال این حادثه حریق به یک واحد ۱۶۰ متری در طبقه دوم ساختمان سرایت کرده و بیش از نیمی از این واحد را در بر گرفته بود. همچنین به یک انبار که در مقابل واحد مذکور نیز قرار داشت، سرایت کرده و از طریق راه‌پله به سوئیتی ۳۰ متری در طبقه فوقانی نیز رسیده بود. همچنین شعله‌های آتش در حال سرایت به مغازه‌های مجاور بود.

 

وی با اشاره به توقف دو دستگاه سواری پژو پارس و وانت در مقابل این مغازه، اظهار کرد: انفجار افشانه‌های مغازه آرایشی و پرتاب آن به بیرون، سبب وارد شدن خسارت به دو خودروی مذکور شد به طوری که هر دو ماشین کاملا شعله&

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین