کد خبر: 4848440
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 ارديبهشت 1393
خانه » بورس » بورس نیوز » ارسال گزارش ها به بورس پس از جمع آوری اطلاعات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در پیگیری بورس نیوز از آخرین وضعیت نماد شرکت کاشی اصفهان مشخص شد:

در حال حاضر سهامداران عمده شرکت اختلاف خاصی با یکدیگر برای مدیریت شرکت ندارند و در این خصوص در حال حاضر مشکلی دیده نمی شود.

به گزارش چی 24 به نقل از بورس نیوز:
نماد شرکت کاشی اصفهان در تاریخ 92.9.2 به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده متوقف شد و با توجه به اختلاف بین سهامداران در خصوص نحوه مالکیت و مدیریت شرکت و برگزاری مجامع در خصوص انتخاب اعضاء هیأت مدیره در تاریخ های 92.9.2 و 92.9.5 و عدم ارایه اطلاعات مجامع مذکور به سازمان بورس جهت رفع ابهام و اطلاع رسانی همچنان متوقف مانده است.

در همین راستا رییس حسابداری شرکت کاشی اصفهان به خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: در حال حاضر سهامداران عمده شرکت اختلاف خاصی با یکدیگر برای مدیریت شرکت ندارند و در این خصوص در حال حاضر مشکلی دیده نمی شود.

رسولی پیرامون دلیل عدم ارایه اطلاعات به سازمان بورس اظهار داشت: این مسئله به دلیل تغییر در ترکیب فروش شرکت ایجاد شده بود که در حال حاضر رفع شده و مدیر جدید فروش در حال جمع آوری کلیه اطلاعات برای ارایه به امور مالی شرکت جهت تهیه گزارشات مالی می باشد.

وی افزود: گزارش پیش بینی شرکت حداکثر 7 تا 10 روز دیگر به سازمان بورس ارسال خواهد شد و گزارش 12 ماهه سال 92 نیز احتمالاً تا اواخر خرداد ماه بر روی سامانه کدال قرار می گیرد.

رسولی در مورد وضعیت فعلی شرکت ابراز داشت: در حال حاضر شرکت به لحاظ عملکردی مشکل خاصی ندارد و روند تولید و فروش در حال انجام می باشد.

وی افزود: عمده ترین مسئله طی دو سال اخیر کمبود نقدینگی در شرکت بود که دستور جلسه مجامع قبلی شرکت نیز رفع آن بوده ولی تا به امروز تحقق پیدا نکرده که پیش بینی می کنیم برای سال 93 برنامه افزایش سرمایه شرکت با پیگیری های لازم انجام شود.

در خاتمه رییس حسابداری شرکت کاشی اصفهان ابراز داشت: در حال حاضر 40 درصد از محصولات شرکت به فروش صادراتی اختصاص دارد که عمده ترین مقصد صادراتی برای محصولات کشور عراق می باشد. بنابراین شرکت بسته به شرایط بازار در جهت حفظ سهم خود از بازارها بهترین استراتژی را انتخاب می کند لذا به نظر می رسد مسائل و مشکلات پیرامون شفاف سازی شرکت با پیگیری هایی که در دست انجام است بزودی مرتفع گردد و اطلاعات آن از طریق سازمان بورس منتشر شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین