کد خبر: 49013725
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 خرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » ویژه نامه تبلیغی ماه مبارک رمضان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

ویژه نامه تبلیغی شماره یک ماه مبارک رمضان از سوی کمیته علمی پژوهش های راهبردی و تدوین محتوای تبلیغی اتاق فکر تبلیغ خراسان منتشر شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، ویژه نامه تبلیغی شماره یک رمضان سال 1395 که توسط کمیته علمی پژوهش های راهبردی و تدوین محتوای تبلیغی اتاق فکر تبلیغ تهیه شده است، بر روی پایگاه مجازی www.otaghfekr.ir قرار گرفته است.

در این ویژه نامه به موضوعاتی از قبیل ماه رمضان و مسئولیت مبلغان، لزوم پرداختن به بعد اجتماعی روزه جهت فرهنگ ‌سازی سبک زندگی دینی، مدیریت فرهنگی در هیئات مذهبی، ماه خدا در کلام حجت خدا، ماه رمضان ماه تولید فرصت‌ها، رابطه مستقیم سحرخیزی با فراوانی نعمت، فضیلت شب‌زنده‌داری، نکاتی برای بهره‌مندی بهتر از ماه رمضان و گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد تدبّر در قرآن پرداخته شده است.

بر اساس اين گزارش، موضوع چهارگانه رمضان با قرآن که در غالب «سی روز، سی درس» و بر اساس تفسیر نور تهیه شده و در این ویژه نامه موجود است و در کنار آن موضوعاتی هم چون آثار روزه‌ داری بر سلامت روان، چرا دختران زودتر از پسران مکلف می‌ شوند؟، تاثیر دین و معنویت در سلامت روان افراد و چگونه در ماه رمضان از روزه لذت ببریم؟ نیز آمده است.

در کنار موضوعات بیان شده ده ها مطلب ارزشمند دیگر در ویژه نامه رمضان موجود است و در بخشی از آن اشعار مخصوص ماه مبارک رمضان به همراه ۱۵مجلس سخنرانى در ماه مبارک رمضان‏ برای بهره بیشتر مبلغان و اهل فن و خطابه با توجه به شرایط روز جامعه و نیاز اجتماع قرار داده شده است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین