کد خبر: 49060802
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » جهان نیوز » ضرر اعتصاب خلبانان فرانسه چقدر بود؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بنابر اعلام مدیریت شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» فرانسه، اعتصاب چهار روزه خلبانان این شرکت احتمالا بیش از ۴۰ میلیون یورو خسارت بر جا گذاشته است.

به گزارش چی 24 به نقل از جهان نیوز: به گزارش جهان به نقل از خبرگزاری دانشجو، مدیرعامل شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» فرانسه خسارت ناشی از اعتصاب چهار روزه خلبانان این شرکت هواپیمایی را بیش از 40 میلیون یورو ارزیابی کرد.

«فردریک گاژی» مدیرعامل ایرفرانس در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه در اظهاراتی اعلام کرد: «پیامد مالی اعتصاب چهار روزه خلبانان شرکت هواپیمایی ایرفرانس که از روز شنبه گذشته از سوی اتحادیه خلبانان این شرکت آغاز شد، احتمالا از 40 میلیون یورو فراتر است.

وی افزود: «تا پایان هفته جاری ملاقاتی با هدف ازسرگیری مذاکرات به اتحادیه‌ها پیشنهاد خواهد شد.»

در حالی که فرانسه میزبان رویداد مهم ورزشی جام ملت‌های اروپاست، برخی خلبانان این کشور به نشانه نارضایتی از دولت و با هدف دستیابی رسیدن به شرایط شغلی بهتر، از روز شنبه به اعتصاب کارگران بخش شهری و راهبران قطار این کشور پیوستند. 

دلایل اعتصاب‌ در بخش‌های مختلف فرانسه متفاوت است اما این اعتصاب‌ها در مجموع نارضایتی‌های گسترده در فرانسه را نشان می‌دهد و این در حالیست که دولت سعی دارد قوانین مربوط به ساعات کاری و موارد اخراج کارگران را تغییر دهد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین