کد خبر: 49067409
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » جهان نیوز » خشم امام زمان(ع) برای علمای وهابی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام رفیعی:

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ص) با بیان اینکه امام زمان(عج) را نباید خشن معرفی کنیم، گفت: ایشان امام مهربان و مهر هستند و شمشیر آن حضرت برای کسانی است که جنایت می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از جهان نیوز: به گزارش جهان به نقل از مهر، حجت‌الاسلام ناصر رفیعی بعدازظهر چهارشنبه در جمع زائران بارگاه حضرت معصومه(س) اظهار داشت: در قرآن آیه‌های زیادی درباره امام زمان(عج) وجود دارد که برخی افراد آن را در قالب کتابی جمع کرده‌اند.
 
وی افزود: یکی از وعده‌های الهی به مؤمنان حقیقی این است که حکومت و قدرت در روی زمین نصیب آنان خواهد شد که هم در گذشته این اتفاق افتاده و هم در آینده با حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) رخ می‌دهد.
 
این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه حکومت حضرت مهدی(عج) تردیدناپذیر است، گفت: در آن حکومت امنیت کامل برقرار است و بی دینی به طور کلی از بین خواهد رفت.
 
وی با اشاره به نامه یک فرد کنیایی به شورای علمای وهابی عربستان و پاسخ آنان به این فرد درباره وجود امام زمان(عج) اضافه کرد: 5 نفر از علمای سعودی این نامه را جواب دادند و در آن عنوان کردند که روایات مربوط به حضرت حجت آن‌قدر زیاد و متواتر است که نمی‌توان آر انکار کرد.
 
حجت الاسلام رفیعی تأکید کرد: اصل حکومت امام زمان و سلطه آن بر تمام دنیا در میان روایات شیعه و سنی تردیدناپذیر است و مسئله‌ای نیست که کسی بخواهد به آن هجمه کند.
 
وی با اشاره به وضعیت سخت مردم در آخرالزمان گفت: ائمه(ع) از مردم آخرالزمان تعریف کرده‌اند ولی نگران آنان هم بوده‌اند زیرا دین‌داری در این دوره سخت خواهد بود.
 
مهم‌ترین وظیفه مردم در دوره غیبت احساس حضور امام است
 
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ص) با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های مردم آخرالزمان این است که حضور و غیبت امام خللی در کارهایشان ایجاد نمی‌کند، اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفه مردم در دوره غیبت احساس حضور امام است.
 
وی ادامه داد: اگر همه درک کنیم که امام در کاسبی و مغازه و بازار و اجتماعات ما حضور دارد در این صورت از کارهایی که باعث ناراحتی آن حضرت می‌شود پرهیز خواهیم کرد.
 
حجت الاسلام رفیعی به آسیب‌های مهدویت اشاره و اضافه کرد: یکی از این آسیب‌ها توقیت است یعنی اینکه برای ظهور وقت معینی را تعیین کنیم و آسیب دیگر تعجیل و سومی هم ملاقات است.
 
این استاد حوزه با اشاره به ملاقات برخی بزرگان دینی اظهار داشت: این افراد مدعی نبودند و دفتر و دستک برای سوء استفاده درست نمی‌کردند اما برخی ادعاها که امام به منزل ما رفت و آمد دارد و من همسر امام هستم و ... باید فوراً تکذیب شود.
 
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه ما متأسفانه امام را در برخی مواقع خشن معرفی کرده‌ایم، گفت: خشونت امام برای کسانی مانند علمای وهابی است که با فتوای آنان جوی خون راه افتاده است وگرنه امام زمان(عج) امام مهر و رحمت است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین