کد خبر: 50996882
تاریخ انتشار: شنبه 05 تير 1395
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » دیدار جمعی از طلاب و مبلغین بنگلادشی با معاون محترم تبلیغ
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دوشنبه 31 خرداد

صبح دوشنبه 31 خرداد 1395 جمعی از طلاب و مبلغین بنگلادشی در جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ دیدار کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه های علمیه ، صبح دیروز دوشنبه 31 خرداد 1395 جمعی از طلاب و مبلغین بنگلادشی در جلسه‌ای با حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان جلسه، به معرفی بخش‌هایی از مجموعه معاونت تبلیغ از جمله، مجله مبلغان پرداختند و افزودند این مجله که تاکنون 204 شماره از آن به چاپ رسیده، بر مبنای مناسبت‌های قمری مطالب مفیدی را ارائه می‌کند. مثلاً برای ماه مبارک رمضان و سخنرانی‌ها مطالبی در ارتباط با این ماه مبارک در شماره جدید خود منتشر کرده که در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. همچنین ما کتابهای بسیاری در زمینه‌های مختلف تبلیغی از جمله شیوه‌های مؤثر در تبلیغ، روش سخنرانی، جذب جوانان به مساجد و روش‌های اردوداری را تولید و منتشر کرده‌ایم.

معاون محترم تبلیغ با بیان نکاتی در مورد حساسیت فضای مجازی، به سایت‌های اینترنتی تحت مدیریت این معاونت اشاره کرده و از این سایت‌ها، به عنوان یکی از بهترین پایگاه‌ها جهت پاسخگویی به شبهات در خصوص ادیان و مذاهب یاد کردند. ایشان افزودند: بخش مهم دیگری که ما در فضای مجازی به آن وارد شده‌ایم بخش تبلیغ اینترنتی است که علاوه بر سایت های خودمان به شبکه‌های مجازی دیگری از جمله وهابیت مراجعه می‌کنیم و در جهت روشن شدن واقعیت‌های تاریخی بعد از وفات پیامبر اسلام (ص) از آنها سؤال می‌پرسیم. چون نوع القاء پیام با سؤال بسیار تأثیرگذارتر است.

ایشان در معرفی اداره‌کل همکاری‌های تبلیغی به طرح مدارس امین اشاره کردند و گفتند: مدارس امین همان مدارس آموزش و پرورش است که ما یک روحانی را با یک طرح تربیتی به صورت تمام‌وقت در آن مستقر می‌کنیم که بر اساس آن طرح، روی دانش‌آموزان تأثیر بگذارد. بخش دیگری از فعالیت‌های معاونت تبلیغ تولید برنامه‌های اندرویدی با محوریت تبلیغ قابل نصب بر روی تلفن‌های همراه هوشمند است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین