کد خبر: 51603546
تاریخ انتشار: سه شنبه 08 تير 1395
خانه » حواشی » رسالت » افزایش بیست و هشت درصدی اعزام خواهران در ماه مبارک رمضان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره امور مبلغان خواهر اعلام کرد:

در راستای ترویج فرهنگ دینی و ارتقاء جلسات مذهبی بانوان در ماه رمضان، 228 نفر از خواهران مبلّغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناطق تبلیغی اعزام شده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حلیمه شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: 228 نفر از خواهران مبلّغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این ایام به استان‌‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و یزد اعزام شده‌اند که نسبت به اعزام ماه مبارک رمضان در سال گذشته، 28 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: 155 مبلّغ خواهر در قالب اعزام ماه مبارک رمضان و با محوریت جلسات مذهبی خواهران، به شهرستان‌‌های تربت جام، تربت حیدریه، جغتای، جوین، خواف، سبزوار، گناباد، قائنات، بجنورد، بجستان، نیشابور، قوچان، گناباد، کاشمر، بردسکن و یزد و 73 نفر به شهرستان مشهد و روستاهای حومه آن اعزام شده‌اند.

شیخ‌علیشاهی در مورد اعزام بشیران جوان در این ایام نیز بیان داشت: 27 نفر از خواهران مبلّغ در قالب اعزام بشیران جوان به شهرستان‌های جوین، تربت جام ، گناباد و خواف اعزام شده‌اند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اهم فعالیت‌‌های این مبلّغان را برگزاری جلسات تفسیر قرآن، آموزش احکام و اخلاق، سبک زندگی دینی و ارائه مشاوره مذهبی و پاسخ به سؤالات دینی بانوان عنوان کرد.

وی در پایان با بیان این‌که این اعزام‌ها در راستای ترویج فرهنگ دینی و ارتقاء جلسات مذهبی بانوان صورت گرفته است، تأکید کرد: این مبلغان بنا به دعوت و با همکاری مراکز مختلف تبلیغی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، دفاتر ائمه جمعه، شوراهای اسلامی روستاها، هیات امنای مساجد و هیئات مذهبی بانوان، پایگاه های بسیج و ... به فعالیت تبلیغی مشغول هستند و فعالیت‌‌های آنان از سوی 22 نفر از رابطین تعیین شده از سوی این اداره، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین