کد خبر: 52016353
تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 تير 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » پیام دفترشورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن روز قدس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

63b121f9-6ce0-41eb-92fd-a9586aa2d4b4

به گزارش فاطر24 , دفترشورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان آذربایجان غربی ، از مردم شریف استان آذربایجان غربی برای حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

باسمه تعالی

مردم شجاع و ولایت مدار استان آذربایجان غربی 

اینک که در آستانه روز جهانی قدس قرار داریم یکبار دیگر طنین ماندگاری فلسطین عزیز در گوشها زمزمه می کند که این امر با صدای گامهای استوار شما امت غیور در هم آمیخته است.

ابتکار امام راحل عظیم الشان در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس همواره آرمان فلسطین را نزد مسلمانان زنده نگه خواهد داشت. امت اسلامی با الگو گیری از ملت شریف ایران اسلامی همگام با برادران و خواهران ایرانی خود فرصت دفاع از مظلومیت مردم فلسطین را مغتنم شمرده و راه را بر شنیده شدن ندای مظلومان عالم هموار می نمایند.

روز قدس بهانه ای است تا ملت های مسلمان هرچه فریاد دارند بر سر اسراییل غاصب بکشند و آرزوی اضمحلال این رژیم را نمایند. فلسطین گوشه ای از جهان اسلام است که اکنون بیش از 6 دهه ظلم و کودک کشی را تحمل می کند و در این بین هیچیک از نهادهای به ظاهر حقوق بشری دنیا عکس العملی متناسب با توحش صهیونیست ها از خود نشان نداده اند.

اینجانب به نمایندگی از ائمه جمعه استان ضمن دعوت از مردم شجاع استان جهت حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام می نمایم: امسال با عنایت به پیچیدگی اوضاع منطقه و در راستای دفاع از فلسطین پرشورتر از هرسال در صحنه حاضر خواهیم شد تا یکبار دیگر با امام راحل تجدید پیمان نماییم و دفاع از مظلوم را به منصه ظهور رسانیم.

والسلام علیکم ورحمت ا...

کریم حسین خانی

مسئول دفترشورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان آذربایجان غربی


 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین