کد خبر: 52016356
تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 تير 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » پیام نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز جهانی قدس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر24 حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ، از مردم شریف استان آذربایجان غربی برای حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

متن پیام بدین شرح است :

باسمه تعالی

با سلام خدمت مردم شریف و غیور استان آذربایجان غربی 

چنانچه مستحضرید در آستانه روز قدس، آخرین جمعه ماه ضیافت الهی قرار داریم دوباره ذهن ها با درد و رنج مردمی پایدار نزدیک می‌گردد. جمعه ای که به ابتکار حضرت روح ا... سراسر دنیای اسلام آکنده از یاد فلسطین پاره تن اسلام می‌گردد. یک ماه مراقبت و مجاهدت در میهمانی خدا می‌طلبد به یاد مظلومان عالم بود؛ مظلومانی که جز یاری مسلمانان به هیچ نهاد بین المللی دیگری امیدی ندارند.

در آستانه روز قدس امسال چندین واقعه در منطقه و کشورمان در حال روی دادن است که بر خود وظیفه می دانم به اطلاع شما امت قهرمان برسانم:

1.  از مدت ها پیش بر مسئولان نظام اسلامی اثبات شده بود که استکبار جهانی در عرصه منطقه غرب آسیا جهت محدود سازی شعاع حرکتی جمهوری اسلامی ایران برنامه هایی را طراحی نموده و اکنون به وضوح شاهد هستیم این طراحی ها به مرحله اجرا درآمده است. البته به نیابت از آمریکایی ها و دیگر قدرت‌های غربی برخی حکام نادان منطقه اجرای برنامه ها را بر عهده گرفته اند. شایان ذکر است اینجانب اطمینان دارم محدود سازی جمهوری اسلامی ایران به منظور ارتقای ضریب امنیتی رژیم اشغالگر قدس صورت می پذیرد.

2.  در راستای حذف آرمان فلسطین از اذهان جهان اسلام برخی حکام منطقه با راهبری رژیم صهیونیستی طرح افزایش خشونت در منطقه را دنبال می کنند که از طریق گروهک های تروریستی نظیر داعش به مرحله اجرا درآمده است. البته بر همگان واضح و مبرهن است که داعش و دیگر گروههای تروریستی با چه هدفی خلق و اداره می شوند و از سوی کدام حکومت ها حمایت می گردند.

3.  اینجانب معتقدم در راستای ضربه زدن بر پیکر مقاومت در منطقه به رهبری ایران اسلامی سرویس های جاسوسی – تروریستی منطقه تقسیم کار نموده اند. به طوریکه برخی از سرویس های کشورهای عربی مأموریت ایجاد ناامنی در داخل کشور و سرویس تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی مأموریت ترور و سرویس های غربی مأموریت فضا سازی علیه کشورمان را بر عهده دارند. باید دقت داشت در هیچ‌یک از دام های سرویس های جاسوسی غربی – عربی گرفتار نشد.

4.  چنانچه عرض شد برخی از سرویس های عربی در منطقه قصد برهم زدن امنیت داخلی جمهوری اسلامی را دارند. اعزام تیم‌های انتحاری وابسته به جریان عربی – صهیونیستی داعش و تیم های ترور و ناامنی وابسته به گروهک دموکرات که در طی هفته های گذشته مورد ضربه جدی سربازان اسلام قرار گرفتند در راستای همین پروژه صورت می پذیرد. ملت غیور آذربایجان غربی باید هشیارتر از گذشته تحرکات مشکوک را دنبال و به آگاهی نیروهای امنیتی و نظامی برسانند.

5.  شکستن قبح رابطه با غاصب در گوشه ای از جهان اسلام و در قالب عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی برخی کشورهای منطقه، میدانی است که توسط غربی ها طراحی شده تا از این طریق رفته رفته حضور اسرائیل در منطقه را مشروع جلوه داده و حذف کامل فلسطین را تحقق بخشد. باید از چنین رفتارهایی در عرصه روابط بین الملل ابراز انزجار نمود.

با عنایت به مواردی که ذکر شد و بسیاری دیگر از موارد که امکان بازگویی آنها وجود ندارد، به نظر روز قدس امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است که با حضور یکپارچه امت قهرمان نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

اینجانب ضمن دعوت از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس برای همه هم استانیهای عزیز از درگاه احدیت قبولی طاعات و عبادات در این ماه عزیز را مسألت می‌نمایم.

والسلام علیکم و رحمت ا... وبرکاته

سید مهدی قریشی

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

رمضان المبارک 1437


 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین