کد خبر: 52415448
تاریخ انتشار: شنبه 12 تير 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » حضور مردم در روز قدس مشتی در دهان دشمنان آذربایجان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

روز قدس ارومیه عکاس شاهی

به گزارش فاطر 24 ، مردم روزه دار، مومن و انقلای آذربایجان غربی حماسه ای دیگر در دفتر تاریخ ثبت کردند و با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی خود از مردم مظلوم فلسطین، انزجار خود را از اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و سکوت جامعه بین الملل اعلام کردند.

راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس مانند همیشه با حضور باصلابت مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه همراه بود و مردم این دیار با اقوام و مذاهب مختلف، جلوه ای از اتحاد و همدلی در دفاع از قدس شریف را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در حالی از ساعت11 در جای جای آذربایجان غربی آغاز شد که مسیرهای منتهی به محل تجمع و آغاز راهپیمایی لبریز از جمعیت بود و لحظه به لحظه نیز بر جمعیت افزوده می شد.

حضور پرشور کودکان و نوجوانان که آمده بودند فریاد دفاع از هم سن وسالان خود در غزه و فلسطین را سر دهند، از نکات جالب توجه این حضور مثال زدنی بود.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعار "مرگ بر اسرائیل"  و "مرگ بر آمریکا" و با در دست داشتن نوشته ، بنر و پلاکارد ، ضمن محکومیت جنایات اسرائیل، از مجامع بین المللی خواستند تا به سکوت خود در قبال جنایات این رژیم غاصب پایان دهند..

در پایان این راهپیمایی مردم با حضور در میعادگاه نمازجمعه ضمن قرائت بیانیه پایانی در نماز  آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان به امامت ائمه جمعه ها شرکت کردند.

این حضور مشت محکمی بردهان یاوه گویان است

در این زمینه یکی از شهروندان ارومیه ای به خبرنگار اروم نیوز گفت: برای اعلام برائت و انزجار از دشمن در این راهپیمایی شرکت می‌کنم.

شهروند دیگری هم روز قدس را نمایش وحدت و همدلی مسلمانان عنوان کرد و گفت: با حضور حداکثری در این راهپیمایی، خشم خود را به آمریکا و اسرائیل و حمایت خود را نیز از فلسطین اعلام می کنیم.

 آری امروز مردم روزه‌دار، مومن و انقلابی آذربایجان غربی با اقوام و مذاهب مختلف امروز در لبیک به فرامین معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و اعلام انزجار خود از حملات ددمنشانه و نسل کشی اسرائیل غاصب در فلسطین اشغالی همزمان با سراسر کشور، تکبیر های الله اکبر خود را سر داده و با سر دادن شعارهایی حمایت و همدردی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.


انتهای پیام / اروم نیوز

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین