کد خبر: 5301515
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 خرداد 1393
خانه » بانوان » آی بانو » یافتن شغلی با رضایتمندی مالی و روانی 6
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

استعدادهایی که می خواهید از آنها استفاده کنید را ارزیابی کنید و با هر کسی که درباره راه های جدید و متفاوت استفاده از استعدادها اطلاعات دارد صحبت نمایید.

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

منبع : مجله فوربز  ، نوشته خانم Kathy Caprino 

برای موفق شدن و لذت بردن از کار و تجربه و انجام کارهای هدفمند و معنا دار که دارای ارزشهای والاتری باشند باید 7 مرحله را طی نمود. مرحله ششم:

job-6-6

6. فراتر از " کار بعدی من چه خواهد بود؟" فکر کنید.

متاسفانه، بیشتر متخصصین شرکت های بزرگ به پیشرفتهای خطی توجه دارند و این یک نگرش غلط به شغل است. این فقط یک سری شغل، حقوق و عنوان نیست که باید مورد توجه قرار گیرند. بلکه آنچیزی است که شما می خواهید در دنیای کار باشید و اینکه بخواهیدبه سمت بالا حرکت کنید.

برای مثال، اگر شما مدیر تبلیغات هستید که باید بیشتر فردی خلاق باشید به این فکر نکنید که برای پروژه تبلیغاتی بعدی چه فکری باید در سر داشته باشید . به این فکر کنید که چگونه می توانید با استفاده از استعداد خلاقیت خود کاری متفاوت انجام دهید، مثل تهیه و فروش هنر مخصوص خود یا نشان دادن کتاب کودک. اگر شما از ایده های قبل از خود کپی می کنید و در عرصه بازاریابی خسته شده اید، به این فکر کنید که چگونه می توانید از استعداد نویسندگی خود بصورتی متفاوت استفاده کنید – شاید به یک مورد ارزشمند کمک کنید یا از چیزهایی که برای شما مهم هستند ولی سودی ندارند حمایت کنید یا وبلاگ مخصوص به خود را داشته باشید (یا کتاب). از فکر کار بعدی خود بیرون بیایید و کشف کنید که چگونه می توانید دنیا را تغییر دهید.

نکته: آشفتگی فکری معمولا در اثر فکر کردن به اینکه " کار بعدی من چیست؟" بوجود می آید . استعدادهایی که می خواهید از آنها استفاده کنید را ارزیابی کنید و با هر کسی که درباره راه های جدید و متفاوت استفاده از استعدادها اطلاعات دارد صحبت نمایید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین