کد خبر: 54487721
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 تير 1395
خانه » حواشی » رسالت » اعلام نتایج آزمون جامع بینش مطهر/ ثبت نام در آزمون جبرانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

افرادی که در هر یک از آزمون های طرح بینش مطهر نمره قبولی را کسب نکرده اند، می توانند در آزمون جبرانی شرکت کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حلیمه شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: نمرات آزمون جامع بینش مطهر که در تاریخ  16 خردادماه برگزار شده بود، مشخص شده است.

وی با اشاره به این‌که طرح بینش مطهر در 2 مرحله برگزار می‌شود، عنوان کرد: در مرحله اول شرکت‌کنندگان در 10 عنوان از مباحث کتب شهید مطهری شامل آزادی انسان، آزادی بندگی، تبلیغ، سیره نبوی، سیره امیرالمؤمنین علیه‌السلام، نفاق، نهضت حسینی، سیره معصومین علیهم‌السلام، امر به معروف و مهدویت و در مرحله دوم در 8 عنوان شامل عدالت، تربیت و رشد، عقل و علم، مبانی حقوق، قوانین حقوق 1 و 2، اخلاق جنسی و حجاب مورد سنجش قرار می‌گیرند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: افرادی که در هریک از مراحل آزمون نمره قبولی را کسب نکرده یا موفق به حضور در آزمون نشده‌اند می‌توانند در آزمون جبرانی طرح بینش مطهر شرکت کرده و حد نصاب‌های لازم را بدست آورند.

شیخ‌علیشاهی اضافه کرد: این آزمون در روز یکشنبه، 27 تیرماه، از ساعت 8 الی 11 در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شود و علاقمندان برای شرکت در این آزمون باید از طریق سایت رسالات، دروس مورد آزمون خود را انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: حدود 150 نفر از شهر مشهد و 100 نفر از شهرستان‌های استان‌های خراسان در این طرح شرکت کرده‌اند.

شیخ‌علیشاهی با تأکید بر حفظ نمرات افرادی که تمامی مراحل آزمون را با موفقیت پشت سر نگذاشته‌اند، تصریح کرد: در صورتی که فردی از کسب نمره قبولی در آزمون‌های در نظر گرفته شده در هر یک از مراحل باز بماند، می‌تواند با شرکت در دوره جدید طرح بینش مطهر و کسب نمره‌های دروس باقیمانده، دوره خود را به پایان برساند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در پایان تأکید کرد: این آزمون‌ها به منزله فعال بودن پرونده آموزشی مبلغین است و پس از گذراندن دوره آموزشی بینش مطهر و سایر دوره‌های تبلیغی، جهت اعزام این افراد اقدام می‌شود.

 
 
 
 
 
جهت ثبت نام در آزمون جبرانی بینش مطهر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین