کد خبر: 5556316
تاریخ انتشار: پنجشنبه 12 تير 1393
خانه » بانوان » آی بانو » آپارتمان سازگار با محیط زیست لئوناردو دی کاپریو
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دی کاپریو یکی از طرفداران پروپاقرص محیط زیست به شمار می آید ، او جدیدا برای آماده سازی آپارتمانی سازگار با محیط زیست ، 10 میلیون دلار هزینه کرده !

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

دی کاپریو به خاطر فعالیت هایش در حمایت از محیط زیست مشهور است ، او جدیدا 3 میلیون دلار برای حفاظت از اقیانوس ها کمک کرده است ،این کمک مالی که به دوره‌ای سه‌ساله تخصیص یافته‌است، برای محافظت از زیستگاه‌ها و گونه‌های زیستی اقیانوسی درمعرض خطر،‌از جمله کوسه‌ها و همچنین برای تدوین ضوابط و اصول معتبر ماهیگیری مورد استفاده قرار خواهد‌گرفت.او در بیانیه‌ای اعلام کرده:" محافظت از اقیانوس‌های سیاره زمین و گونه‌های دریایی که اقیانوس‌ها خانه آنها به‌شمار می‌رود، یکی از پایدار‌ترین بحران‌های انسان امروز است که باید نسبت به آن آگاه باشیم."

 علاقه او به حفظ محیط زیست به همین جا ختم نمی شود، او علاوه بر خودروی Fisker Karma hybrid اش( خودروی هیبریدی )، دو واحد سازگار با محیط زیست دیگر نیز در منطقه ی River Terrance واقع در Battery Park City دارد، و اخیرا هم در حال آماده سازی این آپارتمان است.

در ساختمان های سازگار با طبیعت  یا اصطلاحا سبز، تکنولوژی و ویژگی هایی بر مبنای سبک زندگی سالم باهم ادغام می شوند و در نتیجه ی این ترکیب، امکانات رفاهی عالی، درجه یک و باورنکردنی در اختیار ساکنین این منزل ها قرار می گیرد. مواد و مصالح به كار رفته شده در ساختمان، سازگار با محيط زيست بوده و قابليت بازگشت به چرخه طبيعي را خواهند داشت. برخی ازآنها داراي محفظه ذخيره سازي آب باران هستند و در برخی سیستم های تسویه آب برای استفاده مجدد در نظر گرفته می شود و مجهز به سيستم انرژی خورشيدي هم هستند و بسیاری از ویژگی های دیگر ...

اما آپارتمان  لئوناردو از همه اینها فراتر رفته ،قرارداد منزل او که کاملا سازگار با محیط زیست است به مبلغ ده میلیون دلاربسته شده است ! برخلاف بیشتر مجموعه آپارتمان های دوستدار محیط زیست که از نور LED استفاده می کنند یا لوازم و اثاثیه را از مواد بازیافت شده تهیه می کنند، این خانه توجه به طبیعت را به سطح دیگری رسانده است، عرضه  دوش های حاوی ویتامین c، کفپوش هوشمند posture-supportive heat reflexology، و استفاده از روشنایی بهینه که خود را با ریتم طبیعی شب و روز تطبیق می دهد –عالی برای جشن ها و برنامه خواب غیرمعمول!!! 

leo-green-house-1

leo-green-house-2

leo-green-house-3

leo-green-house-4

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین