کد خبر: 55662520
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 تير 1395
خانه » حواشی » رسالت » دوره های تابستانی مرکز آموزش مهارت های حوزه علمیه خراسان آغاز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول اداره آموزش های علمی مهارتی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان، از آغاز برگزاری دوره های تابستانی این مرکز خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات به نقل از اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام علي عابدی، مسئول اداره آموزش هاي علمي مهارتي معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علميه خراسان، با اعلام اين خبر گفت: دوره های ویژه تابستانه جهت استفاده طلاب خواهر و برادر و هم چنین خانواده آنان تا پایان تابستان 95 ادامه دارد.

وی در تشریح جزئیات برگزاری این کلاس‌ها عنوان کرد: کلاس های طراحی وب سایت و مهارت های کامپیوتر در دو مقطع  ICDL1 و ICDL2، مکالمه عربی و انگلیسی و هم چنین خوشنویسی در دو مقطع سنی کودکان و بزرگسالان ویژه برادران برگزار می شود.

حجت الاسلام عابدي با اشاره به برگزاری کارگاه تایپ سریع ده انگشتی ویژه خواهران و برادران، اضافه کرد: دوره های کامپیوتر مقدماتی و پیشرفته، نازک دوزی و دوره آشپزی ویژه بزرگسالان و کلاس های مکالمه عربی و انگلیسی، خوشنویسی، طراحی و نقاشی در دو مقطع سنی کودکان و بزرگسالان، ویژه طلاب خواهر حوزه علمیه خراسان در این ایام در مرکز آموزش هاي علمي مهارتي معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علميه خراسان برگزار می‌شود.

وي خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال طلاب و خانواده آنان، ثبت نام برای کلاس های جدید در تمام دوره‌های آموزشی فراهم شده است و متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به مرکز آموزش های حوزه علمیه خراسان مراجعه نموده و در در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

علاقمندان به شرکت در دوره های تابستانی این مرکز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در بخش برادران با شماره 32280552 و بخش خواهران با شماره 32280551 تماس بگيرند یا به آدرس خيابان آيت الله عبادي، بين عبادي 7 و 9، طبقه فوقاني بانك انصار مراجعه نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین