کد خبر: 55802390
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 تير 1395
خانه » حواشی » رسالت » حمایت از تولیدات فضای مجازی در جشنواره جنات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام ملکی خبر داد:

حجت الاسلام ملکی، سرپرست اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تبیین بخش های تولیدات فضای مجازی دومین جشنواره جنات، از فعالان عرصه مجازی برای شرکت در این جشنواره دعوت به عمل آورد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام  وحیدرضا ملکی، سرپرست اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری دومین جشنواره جنات در بخش تبلیغ نوین با هدف بهره‌بری هر چه بیشتر از فناوری اطلاعات و ارتباطات در تبلیغ آموزه های دینی خبر داد.

ملکی با اشاره به اهمیت فضای مجازی گفت: دومین جشنواره جنات با حضور مدیران، کارشناسان و مبلغان فعال عرصه‌های مجازی برگزار می‌شود که در بخش تبلغ نوین با استقبال پرشور مبلغان و طلاب حوزه علمیه روبرو شده ایم.

وی افزود: هدف از برگزاری جشنواره فرهنگ سازی در راستای ایجاد محیط امن و سالم در فضای مجازی، استفاده از قابلیت ها و قدرت تاثیر گذاری رسانه های دیجیتال، تشویق و ترغیب مبلغان فعال در فضای مجازی، هم چنین شناسایی، حمایت و سازماندهی فعالان فضای مجازی می باشد که از عموم طلاب توانمند و فعال در این عرصه دعوت به شرکت در این جشنواره می نماییم.
سرپرست اداره تبلیغ مجازی اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می توانند در یکی از بخش های سایت و بانک ها اطلاعاتی، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و پیام رسان، انجمن ها و مسنجرها، آموزش سواد رسانه ای و فضای مجازی، نرم افزار (رایانه و همراه) و بازی رایانه ای، کتاب (الکترونیک و صوتی) و... اقدام به ثبت‌نام کنند و آثار خود را ارسال نمایند.

وی افزود: امسال بخش جدیدی تحت عنوان بخش آزاد (غیر حوزوی) جهت شناسایی و استفاده از ظرفیت فعالان فرهنگی غیر حوزوی در شبکه های اجتماعی و پیام رسان، به جشنواره جنات افزوده گردیده که شرکت کنندگان این بخش لازم است ضمن ثبت‌نام در جشنواره، فعالیت فرهنگی شاخص و تاثیرگذار خود را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان تبیین و ارسال نمایند.

ملکی در پایان خاطرنشان کرد:  تولیدات در راستای ترویج معارف دینی، گروهی و تخصص محور بودن آثار، استفاده تاثیرگذار از ابزارهای تبلیغ نوین از شاخصه های ارزیابی آثار می باشد که به ۴ برگزیده اول دو سکه بهار آزادی، ۸ برگزیده دوم یک سکه بهار آزادی، ۱۶ برگزیده سوم نیم سکه بهار آزادی، ۳۲ نفر شایسته تقدیر ربع سکه بهار آزادی اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار از یکم تیر لغایت سی ام مهرماه می باشد و از طریق پایگاه اطلاع رسانی بلاغ www.balagh.ir صورت می پذیرد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین