کد خبر: 55909521
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 تير 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » واژگونی کامیون حامل 100نفر خارجی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم استان یزد از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز، حامل بیش از 100 نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز خبر داد و گفت: این حادثه که عصر روز یکشنبه رخ داد 18 مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان، ابوالفضل توکلی روز دوشنبه با بیان اینکه حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده افزود: این کامیون که از کرمان عازم شیراز شده بود در جاده خاکی حوالی منطقه چشم انجیر در انتهای حوزه استحفاظی شهربابک استان کرمان واژگون شد که بلافاصله عوامل انتظامی شهرستان خاتم یزد در صحنه حاضر شدند.  

 

وی اظهار داشت: سه نفر از مجروحان این حادثه به بیمارستان یزد منتقل شده اند، یک نفر نیز در بیمارستان مهریز بستری و بقیه به بیمارستان شهر هرات خاتم منتقل شدند.  

 

وی اضافه کرد: از آنجا که آثار بر جای مانده از این حادثه توسط فرد یا افرادی سوزانده شده از کشته شدن احتمالی سرنشینان دیگری از این حادثه، اطلاعی در دست نیست.  

 

وی تاکید کرد: با هوشیاری نیروی انتظامی خاتم، محل حادثه کشف و در این رابطه دو دستگاه کامیون بنز تک توقیف، یک نفر دستگیر و سه متهم دیگر شناسایی و برای جلوگیری از فرار آنها اقدامات قضایی و انتظامی لازم صورت گرفته است.  

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین