کد خبر: 55954605
تاریخ انتشار: سه شنبه 29 تير 1395
خانه » حواشی » رسالت » آزمون کتبی دومین دوره تربیت مربی کودک و نوجوان برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

طلاب شرکت کننده در این دوره در صورت کسب نمره قبولی، گواهینامه تخصصی تربیت مربی کودک و نوجوان دریافت کرده و در اعزام های تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در اولویت اعزام خواهند بود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، آزمون کتبی دومین دوره تربیت مبلّغ معارف اسلامی با گرایش کودک و نوجوان، عصر امروز (سه‌شنبه) در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

در این دوره که به همت اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده است، حدود 40 نفر از طلاب جوان حوزه علمیه خراسان شرکت کرده و تحت آموزش اساتید برجسته کشوری هم‌چون حجج اسلام ابطحی، صالحی، افشاری مقدم، مهدی‌زاده، شهیدی و حقیقت و آقایان ناصری، خیری و علوی قرار گرفته‌اند.

گفتنی است آشنایی با ادبیات کودکان و نوجوانان (شعر و داستان)، مبانی تعلیم و تربیت، عقائد و معارف شیعه، آموزش مفاهیم قرآنی، روانشناسی کودک و نوجوان، اردوداری، تکنولوژی آموزشی، کارگاه تمرین و اجرا (طراحی، خوشنویسی، کاردستی، بازی و مسابقات، خلاقیت، مداحی) و روش کلاس‌داری کودک و نوجوان از جمله سرفصل‌های این دوره‌ی آموزشی بوده است.

هم‌چنین آشناسازی و مهارت‌آموزی طلاب و روحانیون در زمینه مهارت‌های ارتباط‌گیری و انتقال ارزش‌های دینی به کودکان و نوجوانان، آشنایی با ابزارها و شیوه‌های تربیتی مناسب سنین کودکی و نوجوانی و بررسی مفاهیم اعتقادی قابل عرضه به کودکان و نوجوانان با لحاظ اقتضائات سنی، از جمله اهداف آموزشی این دوره بیان شده است.

طلاب شرکت کننده در این دوره در صورت کسب نمره قبولی، گواهینامه تخصصی تربیت مربی کودک و نوجوان دریافت کرده و در اعزام‌های تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در اولویت اعزام خواهند بود.

طلاب علاقه‌مند به شرکت در دوره‌های آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برای دریافت اطلاعات کامل‌‌تر در مورد این دوره‌های آموزشی می‌توانند به اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌‌ی سوم، دفتر اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 32233350 داخلی 8678 یا 8529 یا با شماره مستقیم 32251262 تماس حاصل نمایند.

 
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین