کد خبر: 5617299
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 تير 1393
خانه » بانوان » آی بانو » دور دنیا با تصاویر برگزیده (هفته دوم تیر 93)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

این هفته به تماشای مسابقات ویمبلدون خواهیم رفت ،سری به جام جهانی فوتبال و مسابقه آمریکا و بلژیک می زنیم و حکایت دستهایی که  به دعا بلند شده را می شنویم !

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

1 - دوم جولای 2014 وقتی که در نیویورک طوفان است، رعد و برقی در بالای رودخانه شمالی در آسمان دیده می شود. طوفان گرمسیری آرتور، اولین طوفان فصل طوفان های شدید اقیانوس اطلس است که روز پنجشنبه به قدرت یک طوفان شدید رسید.

week-in-pic-14-1
Timothy A. Clary / AFP - Getty Images2- یک کارمند مرکز آموزش فضایی روسیه لباس های فضایی فضانورد روسی، آناتولی ایوانیشین، مهندس پرواز ناسای آمریکا، کَتلین روبینز و مهندس پرواز آژانس فضایی ژاپن، تاکویا اونیشی را پس از دوره آموزشی شان برای ماموریتی در آینده به ایستگاه بین المللی فضایی در نوگینسک روسیه در دوم جولای آویزان می کند تا خشک شوند. هدف این دوره آموزشی، آموزش فرود آوردن اتاقک فضاپیما در آب بود.

week-in-pic-14-2
Alexander Zemlianichenko / AP3 -امدادگران و رهگذران در روز دوم جولای به بقایای یک هواپیمای باربری نگاه می کنند که در مدت کوتاهی پس از به پرواز در آمدن هواپیما از فرودگاه اصلی پایتخت کنیا (پر رفت و آمدترین فرودگاه در شرق آفریقا) به ساختمانی تبلیغاتی در اطراف نایروبی برخورد کرده است.

week-in-pic-14-3
Tony Karumba / AFP - Getty Images

 


4 -مردی رشته های ورمیشل را در کارخانه ای در شمال شهر هندی الله آباد در روز اول جولای مرتب می کند تا خشک شوند. ورمیشل یکی از خوراکی های مخصوصی است که در ماه مبارک مسلمانان یعنی رمضان استفاده می شود.

week-in-pic-14-4
JitendraPrakash / Reuters

 


5 -کَمیل سیمَن این عکس را از یک گردباد در بیست و ششم جون در برتای مینسوتا گرفته است.

week-in-pic-14-5

 


6- گیلبرتو هارولدو راموس خوارز یازده ساله، برادر گیلبرتو فرانسیسو، پسری گواتمالایی که بدن متلاشی شده اش در تگزاس جنوبی پیدا شده بود، در روز اول جولای در مقابل خانه اش در شمال رشته کوهی در گواتمالا ایستاده است.

week-in-pic-14-6
Luis Soto / AP

 

7- تماشاگران بازی های قهرمانی تنیس ویمبلدون را بیرون زمین ها در سی ام جون در لندن تماشا می کنند.

week-in-pic-14-7
Toby Melville / Reuters

 

8 -یک مادر و دختر پاکستانی که از محل زندگی شان جابجا شده اند، منتظر دریافت کمک های امدادی در مرکز پخشی در Bannu پاکستان هستند. هزاران نفر از مردم قبیله ای پاکستان در پی عملیات گسترده سرکوبی ارتش پاکستان بر ضد ستیزه جویان از روستاهایشان در وزیرستان شمالی فرار کرده اند.

week-in-pic-14-8
B.K. Bangash / AP

 

9- بازیکنان خسته آمریکایی در حالی بر روی زمین دراز کشیده اند که اَلکس ویتسِل (شماره 6) از تیم بلژیک پس از اتمام وقت اضافه بازی بین بلژیک و آمریکا از بازی های دوره یک هشتم جام جهانی در استادیوم آرِنا فونته نووا در سالوادور برزیل، شادی می کند. در این بازی که در یک ژولای برگزار شد، بلژیک در وقت های اضافه توانست 1-2 آمریکا را شکست دهد.

week-in-pic-14-9
Felipe Dana / AP

 

10- یک پدر مسلمان هندی دستان دخترش را در کف دستانش نگه داشته و پیش از شکستن روزه اش در روز اول ماه مبارک رمضان در مسجد جامع در دهلی نو هند دعا می کند. در این ماه 1/6 میلیارد مسلمان جهان از غذا، نوشیدنی و لذات دیگر از طلوع تا غروب خورشید پرهیز می کنند.

week-in-pic-14-10
Manish Swarup / AP

 

11- رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون نظاره گر راکتی تاکتیکی است که توسط نیروی استراتژیک ارتش خلق کره در محلی نامعلوم در کره شمالی به هوا فرستاده شده است.این عکس که در سی ام ژون توسط آژانس خبری اصلی و رسمی کره به چاپ رسید تاریخ نداشت.با پیش رو بودن دیدار رئیس جمهور چین، جینپینگ، از کره جنوبی، کره شمالی تست دومین موشک نظامی خود را که کیم جونگ اون آن را زیر نظر دارد، در روزهای اخیر تایید کرده است.

week-in-pic-14-11
KCNA via KNS via AFP - Getty Images

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین