کد خبر: 56938413
تاریخ انتشار: یکشنبه 03 مرداد 1395
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » داعیه داران مبارزه با تروریسم برای تروریستها اشک ماتم می ریزند!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه

حجت الاسلام و المسلمین نبوی با اشاره به حمایت استکبار جهانی از تروریسم گفت: افرادی که داعیه دار مبارزه با تروریسم هستند، پس از مرگ رجوی سردسته گروهک ضد انسانی منافقین گرد هم آمدند و در ماتم او سخنها گفتند و از چنین موجود کثیفی حمایت کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین نبوی با اشاره به حمایت استکبار جهانی از تروریسم  گفت: افرادی که داعیه‌دار مبارزه با تروریسم هستند، پس از مرگ رجوی سردسته گروهک ضد انسانی منافقین گرد هم آمدند و در ماتم او سخنها گفتند و از چنین موجود کثیفی حمایت کردند.

ایشان در ادامه سخنان خود که در میان جمعی از اساتید حوزه های علمیه ایراد کردند، فرمودند: متاسفانه در داخل کشور بعضی از افراد زمانی که جنایتی را از تروریست‌ها در هر گوشه جهان می‌بینند حاضر نیستند بگویند ریشه تروریسم کجاست و چه کسانی از آنها حمایت می کنند.

معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه های علمیه خاطر نشان کرد: بعضی افراد با شنیدن خبر کشتار مردم توسط نیروهای داعش در کشورهای اروپایی سریعا ابراز تاسف کرده و این جنایات را محکوم می‌کنند اما حاضر نیستند بگویند داعشی‌های تروریست را خود همین غربی‌ها ایجاد کرده و به تقویت آنها پرداخته‌اند. آنها نمی‌گویند که بیش ترین اسلحه و مهمات داعشی‌ها از ترکیه به عراق و سوریه رفته است.

حجت الاسلام و المسلمین نبوی خطاب به شرکت‌کنندگان در افتتاحیه دوره تربیت مربی نقد فرق و ادیان افزودند: طلاب و فضلای حوزه های علمیه باید برای بیدارسازی امت اسلامی به صورت جهادی اقدام کنند و وظیفه خطیر تبلیغی خود را انجام دهند. امروز بیش از هر زمان دیگر به تبلیغ دین و دفاع از معارف ناب اسلامی نیاز است و با استمداد از خدای بزرگ و آرزوی رضایت امام زمان علیه السلام باید این حرکت نورانی را پی‌گیری کرد.

جمعی از اساتید حوزه های علمیه کشور با برنامه ریزی اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و آموزش‌های کابردی حوزه‌های علمیه در این گردهمایی شرکت کرده بودند تا با گذراندن دوره آموزشی تربیت مربی فرق و ادیان بتوانند در آینده نزدیک به تدریس دروس نقد فرق و ادیان در حوزه های علمیه بپردازند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین