کد خبر: 57104654
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » آپارتمان های زیر قیمت در شمال تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

 به دنبال کاهش شدید سهم آپارتمان‌های گران قیمت در معاملات فصل بهار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بسیاری از مالکان در مناطق شمالی تهران در روزهای اخیر املاک خود را با قیمت مناسب تری عرضه کرده‌اند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، سهم واحدهای با قیمت بالای مترمربعی 8 میلیون تومان از کل معاملات خرید مسکن در تهران از 5 درصد در بهار گذشته به یک درصد در بهار امسال رسیده است که نشان دهنده حذف املاک گران قیمت از صحنه معاملات مصرفی است.

 از این رو عده‌ای از مالکان با تشخیص تداوم رکود در این بخش از بازار، تصمیم گرفته‌اند به حباب قیمت آپارتمان‌های گران قیمت در مناطق شمالی پایان دهند. بررسی قیمت پیشنهادی فایل‌های عرضه شده در بازار تابستانی خرید و فروش واحدهای مسکونی نشان می‌دهد آپارتمان‌های زیر قیمت در مناطقی که از مطلوبیت بیشتری برخوردار هستند نیز رو به رشد است.

 با نگاهی به موتورهای جست‌و‌جوی معتبر ملکی حجم قابل توجهی از املاک زیر قیمت در مناطق یک، دو و سه تهران مشاهده می‌شود که در این میان تعداد املاک واقع در بلوار مرزداران و سعادت آباد که ریزش قیمت دارند، به وضوح بیشتر از سایر محله‌های این مناطق است. در عین حال بررسی دقیق‌تر فایل‌های زیر قیمت نشان می&z

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین