کد خبر: 5737274
تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 تير 1393
خانه » بانوان » آی بانو » مرد ویرجینیایی برای دخترش ادعای پادشاهی در آفریقا کرد!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مثل همه دختران کوچک، امیلی هیتون هم میخواست یک پرنسس باشد، اما فرق او این است که پدرش این آرزویش را تحقق بخشید. او یک  سرزمین پادشاهی برای دخترش تاسیس کرد !

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

جرمیا هیتون وقتی زمستان سال گذشته با دخترشش ساله اش مشغول بازی بود، دخترش از او پرسید که آیا هرگز خواهد توانست یک پرنسس واقعی باشد یا نه. او به دخترش جواب مثبت داد و سپس به یک بیابان بدون صاحب در آفریقا سفر کرد و پرچمی برای او در آنجا برافراشت.

هیتون به واشنگتن پست گفت: "من می خواستم به بچه هایم نشان دهم که واقعا به دورترین نقاط زمین هم می روم تا رویاها و آرزوهایشان را برآورده کنم."

این منطقه که تقریبا 1287کیلومتر مربع است، در کنار مرز سودان است و قبلا محلی ها به آن بیرتاویل می گفتند. هیتون و خانواده اش الآن آنجا را "پادشاهی سودان شمالی" می نامند.
این پدر که سه فرزند دارد، در نظر دارد که به صورت رسمی به اتحادیه آفریقا برود و از آنها برای برپایی پادشاهی خود تقاضای کمک کند.

kingdom-3

هیتون این منطقه را بعد از جستجوی آنلاین برای سرزمین های تصاحب نشده جهان پیدا کرد. دعوای مرزی بین مصر و سودان این قسمت کوچک و دور صحرا را بدون صاحب گذاشت. او از مقامات مصری اجازه خواست تا از آنجا دیدن کند، چون اول خودش هم نسبت به تصمیمش شک داشت. اما همه چیز در آخر به خوبی انجام شد.

هیتون به واشنگتن پست گفت: "که نمی تواند وصف کند که مصری ها تا چه حد مهربان و خوب بودند."
او در حال حاضر قصد دارد که این منطقه را به یک مرکز تولید محصولات کشاورزی تبدیل کند، چون دخترش گفته که می خواهد مردم آن ناحیه به اندازه کافی غذا داشته باشند.
هیتون به اسوشیِتِد پِرِس گفته است که: "در آن بخش از جهان این مسئله مهمی است و ما به عنوان یک ملیت کارهایی را که می توان برای کمک انجام داد بررسی کردیم."

اینکه ادعای هیتون برای تصاحب آن قلمرو پذیرفته خواهد شد یا نه همچنان نامعلوم است. دست کم او باید از ملیت های همسایه مدرک موافقت قانونی بگیرد.
به نقل از اسوشیِتِد پِرس، هیتون گفته است: "من حس اطمینانی نسبت به ادعایی که کردیم دارم، این دقیقا همان پروسه ای است که هزاران سال است انجام می شود. تفاوت این جاست که این ملیت برای عشق (عشق پدر به فرزندش) ادعای وجود کرده است."

kingdom-2

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین