کد خبر: 57510225
تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » جویش پرس با اشاره به فعالیت های لابی نایاک؛ رهبر ایران با اعتمادبه نفس اوباما را کنترل می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پایگاه آمریکایی جویش پرس (Jewishpress) متعلق به لابی پرقدرت صهیونیسم در آمریکا، طی یادداشتی با عنوان "چرا رهبر عالی ایران، اعتماد به نفس بالایی دارد" نوشت: «با وجود سپری شدن یک سال از توافق هسته ای، این نگرانی وجود دارد که ایران همچنان به طور محرمانه در پی دستیابی به سلاح اتمی باشد. کاملا مشخص است که رهبر عالی و روحانیون حاکم بر ایران مطمئن اند دیگر از جانب آمریکا و غرب فشاری به آنان وارد نخواهد شد.»

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان؛ پایگاه آمریکایی جویش پرس (Jewishpress) متعلق به لابی پرقدرت صهیونیسم در آمریکا، طی یادداشتی با عنوان "چرا رهبر عالی ایران، اعتماد به نفس بالایی دارد" نوشت: «با وجود سپری شدن یک سال از توافق هسته‌ای، این نگرانی وجود دارد که ایران همچنان به‌طور محرمانه در پی دستیابی به سلاح اتمی باشد. کاملا مشخص است که رهبر عالی و روحانیون حاکم بر ایران مطمئن‌اند دیگر از جانب آمریکا و غرب فشاری به آنان وارد نخواهد شد.»

 

در ادامه این یادداشت می‌خوانیم: «با توجه به گذشته برنامه هسته ای ایران و نقش لابی‌های ایران و آمریکا، واضح است که شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) نقش بزرگی در انجام توافق داشته و با فعالیت‌های پرحجم خود به آیت الله خامنه ای اجازه داده که همچنان دولت اوباما را بازی دهد. مدارک زیادی موجود است که ثابت می‌کند این شورا در خدمت پیش‌برد منافع ژئوپولیتیک ایران است. لابی مذکور نقش پررنگی در گفتگوهای هسته‌ای و مذاکرات خرید بوئینگ ایفا کرده و گفته می‌شود که اعضای آن ظرف یک ماه با بیش از 50 عضو دموکرات و جمهوری‌خواه کنگره آمریکا دیدار کرده‌اند. تلاش آنان در این ارتباط گیری ها بر "دور کردن سیاست‌های آمریکا از اسرائیل" و "لغو تحریم‌های ضدایرانی" متمرکز بوده است.»

 

 

 

 

این پایگاه افزود: «انتخاب اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا در سال 2008 موجب شد لابی نایاک به متحد کاخ سفید بدل شود. اوباما در زمان تبلیغات انتخاباتی خود توسط "ویلیام میلر" (سفیر اسبق آمریکا در ایران) یک کانال ا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین