کد خبر: 57964039
تاریخ انتشار: جمعه 08 مرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » ثبت نام در دوره تربیت مدرّس نماز
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ستاد اقامه نماز برگزار می کند:

دومین دوره تربیت مدرس نماز ویژه برادران و خواهران طلبه، به همت ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، تفسیر نماز، بررسی روایات نماز، آثار و اسرار نماز، روش تدریس و کلاسداری، شیوه دعوت به نماز و خانواده و نماز، برخی از موضوعات آموزشی دومین دوره تربیت مدرّس نماز است.

بنا بر این گزارش، اشتغال به سطح سه حوزه یا اتمام دوره یکی از مراکز تخصصی، حداکثر سن 40 سال و قبولی در مصاحبه ورودی به عنوان شرایط شرکت در این دوره بیان شده است.

علاقمندان به شرکت در این طرح می‌توانند همه روزه از ساعت 8 الی 14 با در دست داشتن 2 قطعه عکس معمّم، کپی شناسنامه و کارت ملی و ارزیابی تحصیلی به آدرس ضلع شرقی میدان طبرسی، ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام فرمایند.

لازم به ذکر است که 30 مردادماه، آخرین مهلت ثبت‌نام در این طرح است و افرادی که این دوره را با موفقیت به پایان برسانند، علاوه بر دریافت گواهینامه پایان دوره، در امر تدریس و تبلیغ نماز در مراکز مختلف بکار گرفته می‌شوند. هم‌چنین اعطای کمک هزینه تحصیلی به برگزیدگان، از دیگر امتیازات شرکت در این طرح است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توان به نشانی اینترنتی www.safiresobh.com مراجعه کرده و یا با شماره 05133684700 تماس حاصل کرد.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین