کد خبر: 58480347
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » نگرانی رئیس CIA نسبت به روحانی!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس سازمان سیا در اجلاس امنیتی «اسپن» گفت: واشنگتن در یک سال باقی مانده تا انتخابات، به دقت اوضاع ایران را تحت نظر خواهد داشت.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، محمد ایمانی در کانال تلگرامی اش نوشت: 

 

رئیس سازمان سیا در اجلاس امنیتی «اسپن» گفت: واشنگتن در یک سال باقی‌مانده تا انتخابات، به دقت اوضاع ایران را تحت نظر خواهد داشت.

 

«جان برنان» در پاسخ به این سوال که آیا توافق هسته‌ای تغییری در لحن و اقدامات ایران ایجاد کرده یا نه، گفت: «تصور می‌کنم که این (توافق هسته‌ای) کار درستی بود که انجام شد، چراکه جلوی پیگیری برنامه تسلیحات هسته‌ای آن‌ها را گرفت. این کار پرزیدنت روحانی را هم که از دید ما بین عناصر فعال در ایران فردی بسیار میانه‌روتر به شمار می‌آید، تقویت کرد. او باید دستاوردهای بیشتری داشته باشد تا حمایت بیشتری جلب کند، به این دلیل که در حکومت ایران بین تندروها و میانه‌روها رقابت وجود دارد.»

 

وی افزود: «زمانی که ما در مورد ایران صحبت می‌کنیم، برخی تصور می‌کنند که این یک کشور یکدست  است، اما اینطور نیست. درست مثل، ایالات متحده که درون محیط سیاسی‌اش اختلاف نظر وجود دارد. بنابراین، در حالی که آن‌ها سال آینده انتخابات برگزار می‌کنند، ما به دقت اوضاع را تحت نظر خواهیم داشت تا ببینیم موازنه رقابتی که درون حکومت وجود دارد، چطور پیش می‌رود.»

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین