کد خبر: 5904818
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 مرداد 1393
خانه » بانوان » آی بانو » ایده الهام بخش روز 7: یه بلیط رزرو کنین!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

آخرین باری که به خودتون حال دادین و به یه کنسرت، تئاتر یا فیلمی رفتین که دوست داشتین کی بوده ؟ ما از سه تا خانوم خواستیم که با خریدن بلیط هر مراسمی به دلخواه خودشون برای خوشحالی خودشون سرمایه گذاری کنن.

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

در سری ایده های الهام بخش روزانه ،قصد داریم که با انجام کارهای کوچک ،کیفیت زندگیمون رو بهتر کنیم. ما از چند خانم خواهش کردیم که این چالش ها رو انجام بدن  و نتیجه اش رو با ما به اشتراک بذارن!  

 


چالش: یه بلیط رزرو کنین

چرا؟ توی خرید بلیط برای یه چیز جالب ولخرجی کنید و بعدش از اینکه برای یه تجربه خاطره ساز پول خرج کردین خوشحال میشین.

واکنش خانومای ما:

کتایون : به عنوان یه مادر و پزشک کودکان اکثر روزای من روی علایق بچه ها متمرکز شدن. به عنوان اولین چالشم تشویق شده بودم که یه بلیط رزرو کنم. با اینکه می تونستم خیلی راحت برنامه های بچه گونه پیدا کنم، تصمیم گرفتم که به علایق هنری خودم توجه کنم و نه فقط یه چیزی مثل تئاتر بچه ها به خاطر بچه ها !!! به سرعت تصمیم گرفتم که بلیط کنسرت بنیامین رو رزرو کنم، و مشتاقانه منتظرم تا با همسرم دوتایی به کنسرت بریم . این چالش یادم انداخت که به عنوان یه مادر علایق شخصی خودم رو نادیده نگیرم و به جاش راه هایی پیدا کنم تا اونها رو با زندگی خانوادگیم پیوند بدم.


آزاده : من و شوهرم الان مدتیه که داریم راجع به رفتن به تئاترحرف می زنیم. تا حالا غیر ممکن بوده که با برنامه های خودمون دو تا و دخترمون یه وقتی پیدا کنیم که بتونیم این کارو انجام بدیم. وقتی این چالش مطرح شد، گفتم دیگه وقتشه که هر طور شده این کارو انجام بدیم. خوب سخت میگذره اگه یه بچه 15 ماهه رو تو ببریم تئاتر ، در نتیجه اونو پیش مامانم میذاریم !

ispiration-7-2


مریم : من عاشق کنسرتم ولی خیلی آدم صرفه جویی هستمو کم پیش میاد به خودم حال بدم. با این حال این بار وقتی شنیدم خواننده محبوبمون کنسرت داره ، بدون اینکه یه لحظه مکث کنم سه تا بلیط خریدم. من و همسرم عاشق این خواننده ایم و نمی تونیم برای آشنا کردن پسرمون با این خواننده بیشتر از این صبر کنیم. با اینکه می تونستم این پول رو واسه هر چیز دیگه ای خرج کنم، اما همون طور که میبینین، شوق وهیجانی که دارم قیمت نداره. دفعه بدی که وسوسه شدین بلیط یه مراسمی رو بخرین، حسابی ولخرجی کنین! بهتون قول میدم که ارزش اون شادی و خوشحالی که حاصل میشه رو داره.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین