کد خبر: 59462471
تاریخ انتشار: شنبه 16 مرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » سالانه 100 فرقه انحرافی در ایران تولید می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پژوهشگر عرفانهای نوظهور مطرح کرد:

بر اساس تحقیقات انجام شده در سال های 2011 تا 2013، حدود هزار جریان عرفانی جدید در دنیا متولد شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات به نقل از مهر، پژوهشگر عرفان هاى نوظهور گفت: طبق تحقيقات به دســت آمده، ســالانه در ايران 100 فرقه عرفانى و انحرافى توليد مى شــود كه بيشتر اين عرفان ها به جريان هاى بومى كشــور مربوط مى شوند.

حجت‌لاسلام على قهرمانى با اشــاره به تعريف معنويت گرايى گفت: در كشور ايران معنويت گرايى در برخى از اوقات با معناگرايى هم راســتا شده و بازنمايى بحث معنويت در معنا را يكســان قلمداد مى كنند.

اين پژوهشگر عرفان هاى نوظهور درباره معنويت گرايى و بازنمايى معنويت در رســانه گفت: معنويت گرايى در رســانه مى تواند شامل هر نوع از معنويتى شده و نشانه هاى گوناگونى نيز دارد.

وى با بيان اين كه مخاطبان سينما بايد با معنويت حقيقى آشنا شوند، گفت: اگر مخاطبان سينما شناختى از معنويت درست و غلط نداشته باشند، اهميت موضوع بررسى معنويت را درك نكرده و از تأثير اين معنويت در زندگى خود نيز بى اطلاع خواهند بود.

حجت الاسلام على قهرمانى با اشاره به تعدّد و رشد جريان هاى شبه معنوى در دنيا در سال هاى اخير اظهار داشت: بر اساس تحقيقات انجام شده در سال هاى 2011 تا 2013، حدود هزار جريان عرفانى جديد در دنيا متولد شده است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین