کد خبر: 60898871
تاریخ انتشار: شنبه 23 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » انفجار شدید یک منزل مسکونی در مشهد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

انفجار و آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان رسالت مشهد 6 مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: انفجار و آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان رسالت مشهد 6 مصدوم بر جای گذاشت.


‌به گزارش ایسنا، ‌مهدی رضایی شامگاه جمعه بیست و دوم مرداد در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی علاوه بر بروز خسارات مالی، 6 مصدوم بر جای گذاشت.

وی اضافه کرد: مقارن ساعت 20:35 امشب در تماسی که با سامانه 125 آتش‌نشانی مشهد گرفته شد، انفجار منجر به حریق خفیف در یک منزل مسکونی واقع در جاده سیمان، خیابان رسالت اطلاع داده شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بی‌درنگ آتش‌نشانان پنج ایستگاه‌ را به همراه خودروهای عملیاتی، امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.

رضایی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن ماموران اعزامی به محل حریق مشاهده شد منزل مسکونی یک طبقه به مساحت تقریبی 60 متر به علت نامعلوم دچار انفجار منجر به آتش‌سوزی خفیف و مصدوم شدن 6 نفر از ساکنان منزل شده است.

وی ضمن بیان اینکه کانون انفجار واقع در انتهای کوچه‌ای باریک بود، افزود: شدت انفجار علاوه بر تخریب بیش از نیمی از منزل مزبور و پرتاب شدن در و پنجره‌های آن به داخل کوچه، موجب شکسته شدن و وارد آمدن

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین