کد خبر: 61373020
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » اعتبار ریال و گذرنامه ایرانی در کدام بخش اقدام و عمل
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
یاد آوری وعده های دولت به دولت ؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

photo_2016-08-07_16-13-12

به گزارش فاطر 24 ، جیب های خالی ، بازار بی رونق ، هرج و مرج اقتصادی ، احتکار و سایر پارامتر های منفی اقتصادی ، نشانه هایی از سختی معیشتی بی سابقه ای است که مردم دچار آن هستند .

دولت یازدهم  که در خرداد 92 با هدف رفع مشکلات مردم وارد گود اقتصادی شد ، با وعده های فراوان مردم را به انتخابی کشید که انتهای آن قفل باز نشدنی بود .

رئیس جمهور در حالی مردم را به پای صندوق های رای دعوت کرد که می گفت : اگر می خواهید ریال ایرانی به جای اول خود برگردد، اگر می خواهید گذرنامه ایرانی به احترام خود برگردد، پای صندوق آراء بشتابید.

سخنرانی ورزشگاه شیرودی 18 خرداد  

برجام ،  تعامل با دنیا و تعامل با کد خدا و امروز آرام کردن لحن ها همگی با شعار این بود که چرخ زندگی مردم بچرخد . اما آنچه که بر همگان واضح است چرخ بسیاری از مردم نمی چرخد  و تنگنای معیشت ، بحران ازدواج ، رکود ، ولنگاری فرهنگی و .... چنان بر کشور سایه افکنده که گویا خیال رفتن ندارد.

واقعیت این است که گذر زمان بر  وعده های انتخاباتی موجب فراموشی آنها نمی شود . جناب آقای حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران باید اذعان نمود که امروز اتباع ایران در نروژ و کشور های اروپایی و حتی در ترکیه دچار  تحقیر و مشکلات شده اند .


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین