کد خبر: 61377364
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » نمی توانیم در رابطه با آمریکا لحنی آرام تر داشته باشیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مردم فراموش نمی کنند ؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر 24 ، در برهه سیاسی کنونی کشور از نظر سیاست خارجی در جایگاه ویژه ای قرار دارد . دوستان منطقه ای ایران و محور مقاومت از یک سو و فشار های سیاسی دشمن و در راس آن امریکا از سوی دیگر و جریان های داخلی معتقد و منتقد به هر دو طرف باعث شده است که برخی مسئولین گاه و بیگاه از تعابیری استفاده کنند که باعث سوء برداشت ها شود.

در ادامه این اظهارات آرام تر شدن لحن ها یکی از جدید ترین این  موضع گیری ها است.

برخی در کشور این تعبیر  را به غلط را در نسبت با امریکا به کار می برند . گروهی به دنبال این هستند که موضع گیری های مسئولین در مسائل کلی را به نفع جریان  موافق ارتباط باامرکیا مصادره کنند.

3Z0UZCGU2dZt

حال اینکه برخی مسئولین چرا از این تعابیر استفاده می کنند موضوعی مهم است که خود آنها باید پاسخ گو باشند. اما جریان متمایل به امریکا نهایت استفاده را می برند.

این جریان در حالی تقویت رابطه با امریکا را تشدید می کنند که مردم هنوز بدعهدی های امریکا در برجام را فراموش نکرده اند .

ایالات متحده امریکا به عنوان با سابقه ترین کشور ها در دشمنی با ملت ایران در حالی به رویه خود ادامه می دهد که کشور در آستانه کودتای امریکایی انگلیسی 28 مرداد سال 1332 می باشد .  در این کودتا امریکایی ها دولت قاونی بر آمده از مردم را به زیر کشیدند و استبدادی سنگین را به واسطه سلطنت پهلوی ایجاد کردند.

در روزگاری نزدیکتر امریکایی ها با حمایت از صدام ، گروهک ها معاند نظیر کومله ، جیش الله و سازمان های تروریستی نظیر مجاهدین خلق مردان و زنان این کشور به شهادت رساندند.

همچنان با تحریم های ظالمانه تلاش کردند تا ایران را از پا دربیاورند . سپس 12 سال ملت را از حق خود محروم کردند و حتی دارو هم جز مواردی شد که نباید در اختیار مردم ایران قرار بگیرد .

_L;JM

برای دریافت با اندازه بزرگتر کلیک کنید

در برجام امریکایی ها نهایت بدعهدی را انجام داده و به قولی بار ها دبه درآوردند . امریکایی ها به بسیاری از  تحریم ها  را لغو نکردند و با بیان سوری در عمل هرچه بیشتر اقتصاد کشور را  ایزوله کردند.

در قضیه موشکی قطعنامه هایی را علیه کشورمان به تصویب رساندند و حمایت مردم ایران از ملت های مظلوم را حمایت از تروریست نامیدند. آنها ایران را محور شرارت و مردم ایران را وحشی خطاب کردند و فریب را بخشی از دی ان ای ایرانی توصیف کردند.

پرونده سیاه تاریخ رابطه ایران  و امریکا از  مورد اصابت قرار دادن هواپیمای مسافر بری ایرانی  تا 88 چنان سنگین است که ملت ایران نمی تواند لحنی آرام تر در مقابل امریکا و مزدوران او داشته باشد.

با این اوصاف باید گفت کلمه مرگ بر آمریکا و تندی الفاظ در مقابله به دولتمردان امریکایی  هنوز هم در بین مردم اجر و قرب دارد.  


انتهای پیام / و

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین