کد خبر: 61532949
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 مرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » تکذیب آتش سوزی در مصلی تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سخنگوی آتش نشانی شهر تهران با تکذیب خبر آتش سوزی در مصلی امام خمینی (ره) گفت: این آتش سوزی مربوط به ساختمانی چهار طبقه در خیابان مفتح بوده که تلفاتی نیز نداشته است. به گزارش ایسنا، جلال ملکی اظهار کرد: این ساختمان چهار طبقه نوساز است و هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته، کارگران مشغول کار در این ساختمان بودند که در طبقه چهارم آتش سوزی اتفاق افتاد و چون دود بسیاری داشت حساسیت برانگیز شد. سخنگوی آتش نشانی شهر تهران افزود: این آتش سوزی به سرعت اطفا شد و هیچ تلفات و مصدومی نداشت. علت آتش سوزی هنوز م

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

تکذیب آتش سوزی در مصلی تهران

سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران با تکذیب خبر آتش سوزی در مصلی امام خمینی (ره) گفت:‌ این آتش سوزی مربوط به ساختمانی چهار طبقه در خیابان مفتح بوده که تلفاتی نیز نداشته است. به گزارش ایسنا، جلال ملکی اظهار کرد: این ساختمان چهار طبقه نوساز است و هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته، کارگران مشغول کار در این ساختمان بودند که در طبقه چهارم آتش سوزی اتفاق افتاد و چون دود بسیاری داشت حساسیت برانگیز شد. سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران افزود: این آتش سوزی به سرعت اطفا شد و هیچ تلفات و مصدومی نداشت. علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است.

کد خبر: 79545

سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران با تکذیب خبر آتش سوزی در مصلی امام خمینی (ره) گفت:‌ این آتش سوزی مربوط به ساختمانی چهار طبقه در خیابان مفتح بوده که تلفاتی نیز نداشته است.

به گزارش ایسنا، جلال ملکی  اظهار کرد: این ساختمان چهار طبقه نوساز است و هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته، کارگران مشغول کار در این ساختمان بودند که در طبقه چهارم آتش سوزی اتفاق افتاد و چون دود بسیاری داشت حساسیت برانگیز شد.

سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران افزود: این آتش سوزی به سرعت اطفا شد و هیچ تلفات و مصدومی نداشت. علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است.
 
 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین