کد خبر: 61551062
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 مرداد 1395
خانه » خودرو » خرید خودرو » مشارکت قطعه سازان ایرانی در قرارداد پژو
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خرید خودرو:

مدیرعامل خودروسازی ایکاپ (خودروسازی مشترک ایران خودرو و پژو) گفت: با توجه به اینکه قرار است از سیستم سراسری فروش کارخانه پژو برای صادرات استفاده کنیم هیچ نگرانی بابت برگشت پول خودروهای صادر شده نداریم.محمدرضا معتمد در خصوص محدودیت‌های مالی و بانکی برای این شرکت گفت: مطابق تمهیداتی که از سوی دولت ایران و فرانسه اندیشیده شده هیچ محدودیت و نگرانی از بابت نقل‌و‌انتقال بانکی نداریم. معتمد ادامه داد: تا به امروز که شرکت تاسیس شده، مکررا نقل‌و‌انتقال پول و جا به جایی مالی داشتیم و در این خصوص هیچ مشکلی وجود نداشته است. همچنین با توجه به اینکه قرار است از سیستم سراسری فروش کارخانه پژو برای صادرات استفاده کنیم هیچ نگرانی بابت برگشت پول خودروهای صادر شده نداریم.

وی با اشاره به قرارداد سایپا با سیتروئن گفت: ما از قراردادهای تولید مشترک با خودروسازی‌های مطرح خارجی استقبال می‌کنیم زیرا این امر در نهایت به نفع خودروسازی کشور است. ضمن اینکه وجود رقیب قوی ما را برای فعالیت بیشتر و تولید با کیفیت ترغیب می‌کند.

معتمد در خصوص بازارهای هدف این خودروسازی گفت: مطابق قراردادی که با پژو داریم صادرات ما با استفاده از سیستم فروش این شرکت خواهد بود و با توجه به هزینه‌های لجستیک و حمل‌و‌نقل، طبیعتا کشورهای همسایه در خاورمیانه جزو اصلی‌ترین بازارهای ما خواهند بود. وی ادامه داد: ما امیدواریم اولین محصول ما که پژو 2008 است در اسفندماه به بازار عرضه شود که در مرحله اول 20 درصد آن تولید داخل است. معتمد تصریح کرد: تولید خودروهایی با این کیفیت علاوه‌بر بالا بردن سطح کیفی خودروهای تولید داخل سبب می‌شود که قطعه‌سازان ما نیز با آخرین تکنولوژی روز دنیا آشنا شوند؛ به‌طوری‌که در حاشیه قراردادهایی که ما با پژو داشتیم چندین قطعه‌‌ساز نیز قرارداد همکاری با همتایان فرانسوی خود امضا کردند.

وی ادامه داد: شرکت پژو استانداردهای سختگیرانه‌ای در قطعات خودرو دارد و بر همین اساس قطعه‌سازانی که خواهان کار با مجموعه ایکاپ هستند باید تمامی این استانداردها را رعایت کنند و به شبکه جهانی قطعات پژو متصل شوند.معتمد تصریح کرد: با این اتصال و رعایت استانداردها قطعه‌سازان علاوه‌بر اینکه می‌توانند قطعات مورد نیاز ما را تامین کنند به راحتی خواهند توانست محصولات خودرا صادر کنند/دنیای اقتصاد

برچسب ها :
رنو

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین