کد خبر: 61924117
تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 مرداد 1395
خانه » خودرو » خرید خودرو » له سی، قاتل چینی تسلا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خرید خودرو:

دنده 6: کمپانی لی اکو LeEco به زودی یک کارخانه خودرو سازی در شهر هوژو واقع در استان ژجیانگ احداث می کند. این کارخانه ظرفیت تولید 200000 خودرو را در سال خواهد داشت. خودرو له سی Lesse که به آن لقب قاتل چینی تسلا را داده اند در این کارخانه تولید خواهد شد.

لییکو قبلا اعلام کرده بود که تصمیم دارد تولید خودرو را به کارخانه های خودرو سازی موجود بدهد و در این زمینه با کمپانی های بیجینگ اتو و گوانژو اتو صحبت کرده است. به نظر می رسد که مذاکرات به نتیجه نرسیده است.

له سی  به صورت کاملا برقی و  خودران عرضه خواهد شد و برابر اعلام “لی اکو”  با سیستم نیمه خودران تسلا مدل S قابل قیاس نیست، در صورتیکه راننده بخواهد از سیستم تمام خودران استفاده کند فرمان به داخل داشبورد جمع خواهد شد و فرمان از دسترس راننده خارح خواهد شد. حداکثر سرعتی ادعایی این خودرو توسط سازنده 211 کیلومتر در ساعت اعلام شده که با برچسب قیمتی 112 هزار دلاری از قیمت تسلا مدل S در چین کمتر است.

 

lesse-4

احداث کارخانه اوایل امسال آغاز می شود و اواخر سال آینده طول می کشد. فاز اول کارخانه در زمینی به مساحت 4300 جریب با ظرفیت 200000 خودرو درسال ساخته خواهد شد. در فاز دوم ظرفیت آن دو برار خواهد  شد و به 400000 هزار خودرو در سال خواهد رسید. سپس کارخانه شروع به تولید له سی و دیگر خودروهای الکتریکی خواهد کرد.

 

lesse-

کارخانه در میان پارک صنعتی قرار داردو هدفش تولید خودروهای سبز به روش حفظ محیط زیست می باشد. پارک شامل مرکز توسعه و تحقیقات، یک کارخانه باتری سازی و یک کارخانه موتور الکتریکی می باشد. لییکو همچنین اظهار کرده که در حال حاضر این کمپانی 833 مجوز اختراع در زمینه خودروهای الکتریکی را در اختیار دارد.

نقشه بسیار بزرگی است با یک امای بزرگ. چاینا دیلی گزارش می دهد مشخص نیست که طرح کارخانه توسط مقررات صنعتی تایید شده است یا نه. تایید چنین کارخانه هایی معمولا زمان زیادی طول می کشدو نیاز به دولت مرکزی، آژانسها و مقامات محلی دارد.

 

lesse-2

 

اعلام ناگهانی و غیرمنتظره ممکن است نشان دهنده این امر باشد که هنوز پیشرفتی در این زمینه حاصل نشده است. این به معنی این نیست که لییکو نمیتواند مجوز لازم را بگیرد، اما به آسانی آن را به دست نخواهد آورد. ممکن است مقامات دولتی احساس کنند که لییکو آنها را تحت فشار قرار می دهد، چیزی که ماموران اداری از آن متنفر هستند.

برچسب ها :
leEco

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین