کد خبر: 6242796
تاریخ انتشار: پنجشنبه 06 شهريور 1393
خانه » بانوان » آی بانو » چطور خوش عکس باشیم ؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دوست دارید فتوژنیک باشید ؟ در این مطلب توصیه های متخصصان را می بینید که چگونه باید بهترین زاویه صورت خود را پیدا کنید تا خوش عکس تر باشید. 

به گزارش چی 24 به نقل از آی بانو:

 Photogenic-2

بیشتر از هر زمان دیگری، گرفتن یک عکس خوب برای ما مهم شده !!! ما نزد چند کارشناس رفتیم تا ببینیم چطور می توانیم ژست خوبی داشته باشیم و عکس های زیبا و فوق العاده بگیریم .

 مدل: 

Lonneke Engel با عکاسان برتر از جمله Bruce Weber گرفته تا Patrick Demarchelier و Mario Testino و مشهورترین آنها در طول 15 سال کارش با Ralph Lauren کار کرده است. بنابراین او به خوبی نکاتی را در مورد گرفتن عکس های خوب آموخته است.

او می گوید: " بزرگترین نکته در مورد آماده شدن برای گرفتن سلفی (عکس از خود با استفاده از گوشی) یا عکس پرسنلی این است که باید تمرین زیادی را جلوی آینه انجام دهید". "این چیزی است که من انجام داده ام. نگاه کردن به کل صورت تمام احساسات را بیان می کند و بهترین زاویه را که شما می خواهید نشان دهید، برایتان پیدا می کند."

Lonneke می گوید که بهترین تصویر وقتی ایجاد می شود که شما آن را مصنوعی ایجاد نمی کنید یا خیلی درباره آن فکر نمی کنید. – تمام این تمرینات کمک می کند تا مغز شما برای گرفتن عکس برنامه ریزی کند بنابراین با این کار بهترین زوایا به صورت طبیعی ظاهر می شوند.

او همچنین این نکته آشکار ولی فراموش شده را می گوید که: "وقتی دوربین پایین تر از صورت شما قرار دارد یک مقدار صورت خود را به سمت پایین بیاورید بنابراین دوربین سوراخهای بینی شما را دیگر نشان نمی دهد."

 

عکاس:

عکاس مشهور لس آنجلسی Stefanie Keenan (که عکاس میلاکونیس ، کارداشیان ، کری واشینگتون و تعدای دیگر بوده است ) عکاس تبلیغاتی و مجلات مد و زیبایی است . او هم مانند Lonneke پیشنهاد می کند که زمانی را در حالتهای مختلف صورت جلوی آینه صرف کنید. و حالتهای مختلف لبخند زدن را فراموش نکنید.

به گفته Stefanie ، او معتقد است که حدود 80 درصد افراد، بهترین حالت چهره خود را می شناسند. برای بهتر شدن این مقدار او می گوید چانه خود را به سمت پایین نگه دارید و سرتان را کمی به سمت راست متمایل کنید. عکس ها را به صورت تمام رخ نگیرید فقط حدود سه چهارم صورت نمایان باشد.

این کار را به هیچ وجه نکنید :جمع کردن لبهایتان!!! Stefanie می گوید:" لطفا این کار را انجام ندهید!" این کاری است که شما باید انجام دهید: دندان های بالا و پایین خود را در فاصله حدود 1 سانت از هم نگه دارید ولی لبهایتان را از هم جدا نکنید. شما با این کار گونه طبیعی خود را به دست خواهید آورد.

و اما در مورد چشمهایتان: موقعی که عکاس برای گرفتن عکس حاضر می شود، چشم هایتان را ببندید و حدود دو تا سه ثانیه فشرده کنید. سپس باز کنید. راحت باشید و لبخند ملایمی بزنید.

Stefanie می گوید: همه این ها را در جلوی آینه انجام دهید. وقتی عکاس یا دوستتان می گوید لبخند بزنید، نترسید، فقط کار خود را انجام دهید.

 

seflie2

 استاد سلفی 

برای گرفتن مشاوره در مورد چگونه عکس گرفتن ما به Tina Craig مراجعه کردیم ، او مالک  شرکت snob است ،یک مرور سریع در اینستاگرامش (@BagSnob) به ما می گوید که او مشاور خوبی در زمینه سلفی است!

selfie1

دو نکته کلیدی از تینا :

زاویه و تکیه دادن به چیزی: به پایین نگاه کردن همراه با تکیه دادن باعث می شود که هیچ چین و چروک روی پوست مشخص نشود.

سلفی در ماشین: صندلی های جلوی ماشین بهترین گزینه برای عکس هستند. همراه با ایجاد نور های ملایم از همه طرف، شبیه یک استودیو کوچک می شود. زاویه دوربین را کمی پایین تر از صورت خود بگیرید تا امکان استفاده از همه نورهای اطراف را داشته باشید.
حالا بروید و عکس های فوق العاده ای بگیرید.

selfie3

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین