کد خبر: 65174276
تاریخ انتشار: شنبه 13 شهريور 1395
خانه » حواشی » عرفان » پاسخگویی به ۴۰۰ هزار پرسش توسط پایگاه اطلاع رسانی استاد انصاریان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از عرفان:

در گفت‌وگو با فارس اعلام شدپاسخگویی به ۴۰۰ هزار پرسش توسط پایگاه اطلاع‌رسانی استاد انصاریان

مدیر مؤسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: پایگاه اطلاع‌رسانی استاد انصاریان تاکنون به بیش ‌از ۴۰۰ هزار پرسش با موضوعات مشاوره خانواده، مسائل شرعی و پاسخ به شبهات جدید پاسخ داده است.
حجت‌الاسلام صابریان ضمن تشریح فعالیت‌های بخش پاسخگویی مؤسسه فرهنگی دارالعرفان به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس گفت: بخش پاسخگویی به سؤالات دینی و اعتقادی این مؤسسه از سال 1381 کار خود را آغاز نموده و از طریق سایت erfan.ir پاسخگوی سؤالات مختلف توسط مخاطبان در سطوح مختلف بوده است.

وی افزود: پاسخگویی به سؤالات در حوزه‌های مختلف دینی از جمله اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی، خانواده و احکام توسط کارشناسان مربوطه تحت اشراف استاد انصاریان انجام شده است که حاصل آن تنظیم کتاب‌هایی در قالب پرسش و پاسخ در موضوعات مختلف است که پرسش و پاسخ با موضوع مباحث اعتقادی به چاپ رسیده و مورد استقبال فعالان فرهنگی و مخاطبان مختلف قرار گرفته است.

صابریان ضمن تأکید بر توجه به حوزه پاسخگویی افزود: دقت در پاسخگویی با توجه به ویژگی‌های سنی و علمی مخاطب و سرعت در پاسخگویی از دیگر مزایای بخش پاسخگویی مؤسسه فرهنگی دارالعرفان می باشد و از ویژگی ‌های مهم بخش پاسخگویی دارالعرفان نظارت مستمر و کمّی کردن اطلاعات است که با توجه به سن، تحصیلات، نوع سؤالات و... به صورت ماهیانه و کمّی و دسته بندی شده و در قالب گزارشات 6 ماهه و سالانه منظم و بازخورد‌های مخاطبان از بخش سایت را جهت تصمیم‌گیری‌های پاسخگویان مهیا می‌کند.

مدیر مؤسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: مشاوره خانواده، مسائل شرعی و پاسخ به شبهات جدید از میان تنوع سؤالات گسترده از مهمترین مباحثی است که پایگاه اطلاع رسانی استاد انصاریان بیشترین خدمات را در آن بخش‌ها ارائه داده است.

از اقدامات ویژه این سایت در بخش پاسخگویی این است که مخاطبینی که برای حل مسائل خود علاوه بر تماس مکتوب نیاز به ارتباط حضوری نیز داشته باشند در اولویت قرار گرفته و اقدامات مقتضی برای حل مشکلات آنها به فراخور هر مسئله انجام می‌گیرد.


منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین