کد خبر: 65553681
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » پیش بینی ها درباره ایرانِ بعد از توافق اشتباه از آب درآمد/ به جای غرب، ایران به سمت روسیه رفت/ تصور ادامه مذاکره ایران با آمریکا شکست خورد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

 با گذشت بیش از یک سال از امضای توافق به نظر می رسد بعضی از پیش بینیها در آزمون زمان با شکست مواجه شده اند. تحلیلگرانی که می گفتند ایران هرکاری می کند تا از اجرای توافق دوری کند اشتباه کردند، همینطور آنهایی که معتقد بودند نیروهای میانه رو در ایران تقویت می شوند در اشتباه بودند. آنها که می گفتند ایران به مذاکرات با آمریکا ادامه می دهد در اشتباه بودند و حتی کسانی که می گفتند سیل سرمایه های اروپایی به سمت ایران سرازیر خواهد شد اشتباه کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمانن، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در گزارشی تحت عنوان «یک سال بعد از توافق برجام» به بررسی اظهارات و پیش بینی‌های تحلیلگران قبل از توافق هسته‌ای و درست یا غلط بودن آنها بعد از اجرای برجام پرداخت.

 

این روزنامه نوشت؛ بسیاری از مفروضات، چه خوب یا بد، که توسط تحلیلگران قبل از اجرای توافق هسته‌ای ایران بیان شده بود تا کنون اشتباه از آب درآمده است.

 

 با گذشت بیش از یک سال از امضای توافق به نظر می‌رسد بعضی از پیش بینیها در آزمون زمان با شکست مواجه شده‌اند. تحلیلگرانی که می‌گفتند ایران هرکاری می‌کند تا از اجرای توافق دوری کند اشتباه کردند، همینطور آنهایی که معتقد بودند نیروهای میانه رو در ایران تقویت می‌شوند در اشتباه بودند. آنها که می‌گفتند ایران به مذاکرات با آمریکا ادامه می‌دهد در اشتباه بودند و حتی کسانی که می‌گفتند سیل سرمایه‌های اروپایی به سمت ایران سرازیر خواهد شد اشتباه کردند. 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین