کد خبر: 65968374
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 شهريور 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : سازمان های بین المللی سکوت ذلت بار خود را در خصوص فجایع بحرین پایان دهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی مرجع عالیقدر شیعیان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت های آل خلیفه در بحرین گفتند: سازمان های بین المللی سکوت ذلت بار خود را در خصوص این فجایع پایان داده و مانع خون ریزی و ظلم و ستم شوند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

متن پیام معظم له به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

باکمال تاسف این ایام اخبار غمباری از وضعیت مسلمان در جهان اسلام به گوش مى رسد. عربستان سعودی به عنوان اصلی ترین نوکر استکبار و صهیونیست در منطقه جنایات فراوانی را مرتکب می شود از حمله به مردم مظلوم یمن و کشتن هزاران نفر از مردم بیگناه تا دخالت در امور داخلی بحرین و حمایت از حکام مستبد آن و مانع شدن حضور عده ای از مسلمانان در حج ابراهیمی از جنایات این رژیم است.

واز سوی دیگر حصر شیخ عیسی قاسم عالم برجسته بحرینی اتفاق ناگوار است که موجب غم آزادیخواهان عالم می باشد، مسلمان با اتحاد و وحدت باید متوجه نقشه های شوم استکبار و صهیونیست و ایادی منطقه ای آنها باشند، سازمانهاي بين المللي سکوت ذلت بار خودرا پایان داده و مانع خون ریزی و ظلم ستم شوند و مراکز حقوقی پیگیر حقوق ملت های مسلمان از جمله کشته شدگان فاجعه منا و مردم مظلوم یمن و بحرین باشند.

حوزه علمیه قم نیز بار دیگر حمایت خود را از ملتها آزاده و همه مسلمانان خصوصا عالم برجسته شیخ عیسی قاسم اعلام می كند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

حسین نوری همدانی

٩٥/٦/١٧

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین