کد خبر: 66196790
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:

آکاایران: تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا

به گزارش آکاایران: مثل یک اسطوره تمرین کنید
چهارتن از موفق ترین قهرمانان مسترالمپیا به شما نشان می دهند که چطور بهترین بخش های بدن خود را ساختند.

,تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا,آرنولد شوارتزنگر,تمرین آرنولد شوارتزنگر,[categoriy]

تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا

تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا -آکاتمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا,آرنولد شوارتزنگر,تمرین آرنولد شوارتزنگر,رنامه تمرین بازوی آرنولد,لی هنی,برنامه تمرین سرشانه لی هنی,برنامه تمرین سینه لی هنی,عضلات پای دوریان یتس,برنامه تمرین پای دوریان یتس,عضلات پشت رونی کلمن,برنامه تمرین پشت رونی کلمن,arnold,dorian yates,lee haney,ronnie coleman,ronnie-coleman,بدنسازی و فیتنس

آکاایران: تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا

۲۹ بار قهرمانی مسترالمپیا بین همین چهار نفر تقسیم شده. هر یک از آنها در زمان خود اسطوره های شکست ناپذیری بوده اند، آنها بهترین افراد زمان خود را شکست دادند، و این کار را با قلبی چون شیر وانگیزه ای فوق العاده انجام دادند، وقتی صحبت از توصیه های اسطوره های بدنسازی است چی کسانی را می توانید بهتر از آرنولد شوارتزنگر، لی هنی، دوریان یتس و رونی کلمن پیدا کنید؟
برای اینکه بهترین برنامه تمرینی را در اختیارتان قرار دهیم، سراغ مطالب بر جای مانده از این قهرمانان رفتیم، برنامه هایی که هر یک استفاده می کردند برای اینکه بدنی را بسازند که لایق عنوان مسترالمپیا باشد. اگر توجه کنید، می بینید که هر یک استایل منحصر بفرد خود را داشتند. توجه به سطح و آستانه تحمل شما، هم از نظر جسمی و هم ذهنی، در کنار تنوع فرمول های مورد استفاده آنها می تواند برایتان مفید باشد. بنابراین به این برنامه ها بعنوان الگویی نگاه کنید برای تنظیم برنامه مناسب برای خودتان.

به یاد داشته باشید که بارزترین ویژگی تمام این قهرمانان که همه ما می توانیم از آنها الهام بگیریم، جدیت و پشتکارشان است. هر چند شاید هرگز نتوانید به بازوهایی مثل آرنولد یا پاهایی مثل یتس دست یاببید، اما تمرین سخت و تمرکزی روی اهداف (که می تواند قهرمانی در یک رقابت باشد یا تنها افزودن دو سانتیمتر بر بازویتان باشد) به شما اطمینان می دهد که حداقل نقطه مشترکی با قهرمانان بزرگ دارید، آن هم روح المپیایی است.!

آموزش بدنسازی و پرورش اندام -

تمرین با چهار قهرمان مسترالمپیا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین