کد خبر: 66229950
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 شهريور 1395
خانه » خبر گزاری ها » قدس آنلاین » برخی از کشورهای اسلامی تنها نام اسلام را یدک می کشند و به دنبال تامین خواسته های آمریکا هستند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه برخی از کشورهای اسلامی تنها نام اسلام را یدک می کشند، گفت: متاسفانه این کشورها به دنبال تامین خواسته های آمریکا هستند.

به گزارش چی 24 به نقل از قدس آنلاین:

به گزارش قدس آنلاین به نقل از میزان، حجت‌الاسلام محسن قرائتی در نهمین همایش اندیشه‌های آسمانی در سالن اجتماعات دانشگاه تربیت‌معلم شهید بهشتی مشهد با اشاره به اینکه دین اسلام منطقی، قابل عمل و جامع است اظهار کرد: اگر در جهان هستی انسان‌ها با مشکلات مختلفی روبه‌رو هستند نباید امید خود را نسبت به پروردگار از دست بدهند بلکه باید به نعمت‌هایی که در کنار مشکلات آن‌ها وجود دارد، نیز توجه کنند.
وی با تأکید بر اینکه دقیقه‌های عمر نایاب بوده و دیگر به عقب بازنمی‌گردد، یادآور شد: بانوان جامعه باید در راستای ارتقای دانش خود، زمانی را برای مطالعه قرار دهند و در کنار فعالیت‌های تحصیلی به یادگیری یکی از هنرهای ایرانی اسلامی بپردازند تا از وقت خود به‌خوبی بهره ببرند.
رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به برخی از آیات قرآن در خصوص جذب مردم به دین از طریق کلام منطقی اضافه کرد: باوجوداینکه امکانات در پیشرفت افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده اما تا زمانی که آن‌ها جوهره لازم برای فعالیت در عرصه‌های مختلف را نداشته باشند، وجود امکانات تأثیری در پیشرفت سطح کار آن‌ها ندارد.
قرائتی افزود: بانوان علاوه بر اینکه نباید تنها به یک مدرک تحصیلی قانع باشند، باید استعدادهای خود را در عرصه‌های مختلف مورد آزمایش قرار دهند که این امر می‌تواند از طریق مطالعه مستمر پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه برخی از کشورهای اسلامی تنها نام اسلام را یدک می‌کشند گفت: متأسفانه این کشورها به دنبال تأمین خواسته‌های آمریکا هستند.
رئیس ستاد اقامه نماز ازدواج و اشتغال را نقطه کور جامعه برشمرد و تأکید کرد: من همواره به لزوم تغییر شیوه‌های آموزشی در آموزش‌وپرورش و آموزش عالی تأکید کرده‌ام، چراکه اگر یادگیری مهارت در کنار علم‌آموزی به‌عنوان تغییر شیوه آموزشی موردتوجه آموزش‌وپرورش و آموزش عالی قرار بگیرد قطعاً جوانان در صورت نبود استخدامی در کشور، به فساد کشیده نمی‌شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین