کد خبر: 66229952
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 شهريور 1395
خانه » خبر گزاری ها » قدس آنلاین » افزایش چشمگیر تبعیض نژادی علیه مسلمانان در آلمان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان انتقاد شدیدی به افزایش حملات و تبعیض های روزافزون علیه مسلمانان در جامعه آلمان وارد کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از قدس آنلاین:

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، "ایمن مزیک"، رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان در گفتگو با روزنامه "دی ولت"، درباره صعود حزب افراطی جایگزینی برای آلمان ابراز نگرانی کرده و گفت: حزب ضد یورو ماهرانه می داند چگونه از این زمین آماده در راستای اهداف خودش استفاده کند.

وی در بخش دیگری از این گفتگو تصریح کرد: کسی که تنها سیاست پناهندگان مرکل را برای موفقیت های حزب ضد یوروی آلمان مسئول می داند ریشه های عمیق احساسات نژاد پرستانه در جامعه ما را نادیده می گیرد.

مزیک در ادامه به تبعیض روزافزون علیه مسلمانان در جامعه آلمان انتقاد وارد کرده و تصریح کرد که و این تنها یک احساس مبهم نیست. حمله به اجتماعات مساجد از سال 2014 تا 2015 چند برابر شده است. شمار حملات به اقامتگاه های پناهندگان در مقیاس بی سابقه ای افزایش پیدا کرده است. همچنین حملات فیزیکی و کلامی علیه مسلمانان به شدت افزایش پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: این منجر به یک احساس ناامنی در بین مسلمانان شده است.

رئیس شورای مرکزی مسلمانان در ادامه بحث ها در آلمان درباره ممنوعیت حجاب چهره را در پایان تنها به نفع حزب ضد یوروی آلمان دانست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین