کد خبر: 66238316
تاریخ انتشار: جمعه 19 شهريور 1395
خانه » خبر گزاری ها » قدس آنلاین » جناحی عمل کردن برای حوزه علمیه سم است/ مقابله با فضاسازی شبکه های مجازی شجاعت می خواهد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه پاسداری از ولایت فقیه از جمله راه های پاسداری از آرمان های بلند شهیدان است، گفت: همواره باید در مسیر ولایت گام برداشت.

به گزارش چی 24 به نقل از قدس آنلاین:

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس ، آیت‌الله سید احمد خاتمی ظهر امروز در جمع طلاب و اساتید حوزه‌های علمیه خراسان شمالی اظهار کرد: اینکه برخی از مسوولان حوزه‌های علمیه جناحی باشند، برای این حوزه سم است، حوزه‌های علمیه باید به تکلیف خود عمل کنند.

وی بیان داشت: پاسداری از دین مردم، پاسداری از اخلاق مردم و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از رسالت‌های روحانیون است.

خاتمی شجاعت را از ویژگی‌های مهم مرزبانان دینی عنوان کرد و افزود: اگر ما روحانیون بخواهیم ماموریت‌های دینی خود را ایفا کنیم اساسا باید به عنصر شجاعت توجه داشته باشیم.

امام‌جمعه موقت تهران تاکید کرد: به‌طور حتم همان‌گونه که در برابر دشمن شجاعت لازم است، مقابله در برابر فضاهای مجازی هم شجاعت می‌خواهد.

وی با اشاره به اینکه حملات فضاهای مجازی خارجی نسبت به اظهارات مطرح‌شده درباره مسائل فرهنگی کشور را شاهدیم، گفت: این روحانیون همواره سیبل فضاهای مجازی بیگانه بوده و زمانی که اظهارنظری در خصوص مباحث فرهنگی و حجاب می‌شود، این قبیل رسانه‌ها و فضاهای مجازی خارجی فضاسازی می‌کنند، لذا برای حفظ دین باید از آبرو هم گذشت.

وی با بیان اینکه آن چه مهم است پیدا کردن راه حق است و باید همواره در مسیر ولایت گام برداشت دشمن‌شناسی را از سوی طلاب مورد تاکید قرار داد و گفت: به‌ طور قطع با بصیرتی که طلاب و مردم ما داشته، تلاش‌های دشمن برای منحرف کردن جامعه به هیچ جایی نخواهد رسید.

امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه استان‌های کشور بیان داشت: آغاز سال تحصیلی است و باید شاکر خداوند باشیم که نور و صفای طلبگی را به ما عطا کرده که باید با تزکیه نفس آن را حفظ کنیم.

وی گفت: طلبه‌ها در راه کسب علم و تزکیه نفس تلاش کرده و در راه ترویج ارزش‌های دینی همواره کوشا باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین