کد خبر: 66325393
تاریخ انتشار: جمعه 19 شهريور 1395
خانه » خبر گزاری ها » قدس آنلاین » رئال و اتلتیکو مادرید در دوران محرومیت/ دادگاه CAS آخرین راه نجات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فینالیست های فصل گذشته رقابتهای لیگ قهرمانان فوتبال اروپا اکنون با مشکل بزرگی مواجه شده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از قدس آنلاین:

به گزارش قدس آنلاین، تیم های فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید به دلیل خریدهایی که داشته اند با محرومیتی سنگین از سوی فیفا مواجه شدند. این بلایی است که پیش تر بر سر بارسلونا آمده بود و اکنون فینالیست های فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا در پنجره آتی نقل و انتقال حق خرید نخواهند داشت.

فیفا بخاطر آنچه که زیر پا گذاشتن قانون در خریدهای خود عنوان شده بود این دو باشگاه را محکوم کرده است. دو باشگاه مادریدی البته تقاضای فرجام خواهی نیز کرده اند اما به پاسخ مثبتی نرسیدند.

رئال مادرید در این باره بیانیه ای صادر کرد و تصمیم فیفا را محکوم کرد. اتلتیکو مادرید هم در شراییط کنونی سکوت اختیار کرده است. نکته جالب اینکه هر دو باشگاه با هشدار فیفا مواجه بودند ولی در این بین به خصوص اتلتیکو مادرید در تابستان خود را به شدت تقویت کرد.

تیم دیه گو سیمئونه البته فصل را خوب آغاز نکرد و دو تساوی پی در پی کسب کرد که مورد انتقاد زیادی قرار گرفته است. آنها حالا با معضل دیگری مواجه هستند و در ژانویه حق خرید ندارند. درست مثل رقیب همشهری.

بر اساس آنچه که در منابع خبری اسپانیا منتشر شده است هر ذو باشگاه بدنبال این هستند که در دادگاه بین المللی ورزش، CAS حق خود را دنبال کنند. نکته جالب اینکه پیش تر بارسلونا هم این راه را طی کرد ولی به نتیجه نرسید و مجبور شد دو سال تمام را بدون خرید سپری کند.

حالا به نظر می رسد هر دو باشگاه چاره را در بازگرداندن بازیکنان قرضی خود دیده باشند. در سال ۲۰۱۸ که محرومیت آنها به اتمام می رسد رئال مادرید در دفاع میانی دو بازیکن ۳۲ و ۳۵ ساله (راموس و په په) خواهد داشت و این اصلی ترین مشکل آنهاست. شاید استفاده از واران و ناچو به تناوب در کنار این مدافعان باتجربه راه حل خوبی باشد.

اتلتیکو هم اکنون بازیکنان زیادی را به باشگاههای دیگر قرض داده و همه ستاره هایش را حفظ کرده است. سیمئونه از قبل فکر این اتفاق را کرده بود و بی توجه به هشدار فیفا دست به خرید زد. روخی بلانکو بازیکنان زیادی را قرض داده و اینطور استنباط می شود که آنها از قبل نگران محرومیت نبودند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین