کد خبر: 67384945
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » آخرین جزئیات نمایش فصل شیدایی در گیلان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: علیرضا کوهفر مدیر مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) درباره جزئیات برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی در استان گیلان گفت: قرار است از 24 شهریور تا 2 مهر ماه اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی را در شهر رشت داشته باشیم که مدت زمان آن طبق روال معمول این نمایش حدود 120 دقیقه و زمان برگزاری آن نیز بعد از نماز مغرب و عشاء هر روز می‌باشد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، کوهفر با اشاره به استقبال گسترده مردمی از دریافت بلیط این نمایش در روزهای اخیر ادامه داد: در روزهای اخیر و در حالی که هنوز چند روز تا آغاز نمایش باقی مانده است تعداد زیادی از مردم در مجامع عمومی شهر اقدام به تهیه بلیط این نمایش کرده اند و انتظار داریم این روند به استقبال مناسب مردم استان گیلان از نمایش بزرگ فصل شیدایی منتهی شود.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از هدف‌های ما بومی سازی نمایش متناسب با محل اجرای ان است، این بار و در اجرای استان گیلان نیز بخش ویژه‌ای را به فراخور نمایش به نهضت جنگل و قیام میرزا کوچک خان جنگلی اختصاص داده ایم. ضمن آن که شب عید سعید غدیر خم نیز جشن بزرگی را به این مناسبت خواهیم داشت.

کوهفر در پایان به نهادهای انقلابی همکار با این نمایش اشاره کرده و گفت: برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی نیاز به همکاری مجدانه نهادهای مختلف هر استان دارد.

در استان گیلان نیز نهادهایی مانند سپاه قدس استان گیلان، ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان، شهرداری گیلان و... با مهنا همکاری داشته اند.

گفتنی است نمایش بزرگ فصل شیدایی به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری  محصول مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) است که در آخرین اجرای خود در شهر قزوین با 27.000 تماشاگر توانست حد نصاب جدیدی در میزان تماشاگر در هنرهای نمایشی کشور به جای بگذارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین