کد خبر: 67475005
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » دانشگاه بوعلی سینا به دانشگاه های سطح یک کشور می پیوندد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا با بیان اینکه دانشگاه بوعلی‌سینا در گروه دانشگاه‌های سطح دو کشور قرار دارد، گفت: هدف گذاری شده تا دانشگاه بوعلی‌سینا در گروه دانشگاه‌های سطح یک کشور قرار گیرد.

به‌ گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی چهارشنبه 24 شهریور ماه در نخستین سمپوزیوم ملی میوه‌های ریز که به میزبانی دانشگاه بوعلی‌سینا درحال برگزاری است، اظهار کرد: دانشگاه بوعلی‌سینا در بین دانشگاه‌های جامع کشور رتبه دهم را دارد و از نظر شاخص‌های پژوهشی عموما دارای رتبه‌های زیر 10 است.

وی با اشاره به اینکه 11 هزار دانشجو در این دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند، افزود: 40 درصد از این دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی بوده و 430 عضو هیات علمی در این دانشگاه فعالیت دارند.

غلامی با بیان اینکه دانشکده کشاورزی قدیمی‌ترین دانشکده دانشگاه بوعلی‌سینا است، یادآور شد: دانشکده کشاورزی با گروه‌های اصلی فعال بوده و امروزه در همه مقاطع تحصیلی با گرایش‌های معمول دانشجو می‌پذیرد.

وی با تأکید بر اینکه دانشگاه بوعلی‌سینا بزرگترین دانشگاه در منطقه 4 کشور محسوب می‌شود، عنوان کرد: تلاش شده در هدف‌گذاری‌ها این دانشگاه را در سطح دانشگاه‌های سطح یک کشور جای دهیم.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین