کد خبر: 67478546
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » دردسرهای روحانی در انتخابات 1396
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: آقای روحانی به عنوان دولت مستقر، نماد وضع موجود است. نارضایتی عمومی از وضع موجود، باعث می‌شود که روحانی نتواند مطالبات انباشته شده اجتماعی را به کنش سیاسی تبدیل نماید. این موضوع مهمترین دردسر روحانی برای دستیابی به پیروزی در انتخابات 1396 است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، رضا سراج در کانال تلگرامی خود نوشت:

آقای روحانی به عنوان دولت مستقر، نماد وضع موجود است. نارضایتی عمومی از وضع موجود، باعث می‌شود که روحانی نتواند مطالبات انباشته شده اجتماعی را به کنش سیاسی تبدیل نماید. این موضوع مهمترین دردسر روحانی برای دستیابی به پیروزی در انتخابات 1396 است.

دردسرهای اصلاح طلبان در انتخابات 1396:
در حالی که روحانی به دلیل ناکارآمدی و نارضایتی عمومی، فاقد پایگاه اجتماعی برای پیروزی در انتخابات 1396 است؛ ائتلاف اصلاح طلبان با روحانی، سبد رای آنان را همانند رای معین در انتخابات 84 خالص می سازد. واقعی شدن وزن اجتماعی جریان اصلاحات، مهمترین دردسر این جریان خواهد بود.

نتیجه :
حمایت اصلاح طلبان از روحانی نه تنها مشکل وی را حل نمی کند، بلکه آنان را دچار بحرانهای عمیق می کند. بنابراین روحانی اولین رئیس جمهور #چهار_ساله است و اصلاح طلبان نیز ناگزیر به بازی دو سر باخت خواهند شد. « حمایت از روحانی و شکست در انتخابات » و یا « عبور از روحانی و شکست در انتخابات »

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین