کد خبر: 67491009
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » ما و شکلات های برجامی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: چرا کسی این‌روزها از خطر احتمالی «شکلات‌های برجامی» که توسط کسانی مثل مهدی محمدی، فؤاد ایزدی و سعدالله زارعی هشدار داده شده، سخنی نمی‌گوید؟!

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، مسعود یارضوی در کانال تلگرامی خود نوشت:

چرا کسی این‌روزها از خطر احتمالی «شکلات‌های برجامی» که توسط کسانی مثل مهدی محمدی، فؤاد ایزدی و سعدالله زارعی هشدار داده شده، سخنی نمی‌گوید؟!

باید به مردم گفت که آیا در قبال دریافت چیزی شبیه به همان سبدهای غذایی معروف! یا چند طیّاره که فقط مورد استفاده ۵ درصد ایرانی‌هاست؛ حاضرند به گفتمان اعتدال روحانی و ادامه یافتن برجامش رأی بدهند یا خیر؟!

باید به افکار عمومی، این را گفت که ثمره برجام طبق گفته رئیس‌جمهور و ستاد برجامیان، می‌بایست «لغو تمام تحریم‌ها»، «ارزانی» و «لمس دستاوردهای برجام توسط مردم» باشد نه چند شکلات برجامی در شبِ انتخابات!

البته بازی می‌تواند کثیف‌تر از این هم باشد...

کما اینکه آقای سعدالله زارعی و کسان دیگری پیش‌بینی کرده‌اند هیچ بعید نیست که آمریکا برای کارگرافتادن خدعه‌های خود حتی آن ۲ میلیارد دلار غارت شده نیز که پول خودمان بود را به خودمان بازگرداند.

از جریانی که درباره برجام به «اقدام ضدّ امنیتی» متهم شده و به «انکار وعده‌ها» و «مقصّرتراشی» روی آورده چه باک که خدعه‌های کاخ سفید را هم در ایران به اجرا دربیاورد و مردم بعدها بفهمند؟!

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین