کد خبر: 67669395
تاریخ انتشار: جمعه 26 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد در حاله ای از ابهام برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد با برگزاری انتخابات اعضای دانشجویی شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد عصر امروز به کار خود پایان داد.

خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ کسب اطلاع کرد این انتخابات در حالی برگزار شد که حاشیه هایی را نیز در پی داشت.

برخی مدیران مسئول حاضر در این نشست نسبت به برخی ابهامات موجود در این انتخابات اعتراض کرده اند اما مسئولان دانشگاه آزاد بدون توجه به اعتراضات صورت گرفته این انتخابات را برگزار کرده اند.

شنیده شده دانشجویان اعتراضات خود را به تخلفات صورت گرفته را به مسئولان ارائه کرده و نسبت به نتایج آن اعتراض کرده اند.

در روز های آینده جزئیات بیشتر ای از این نشست در «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ منتشر خواهد شد.

در یکی از موارد مطرح شده دو نشریه دانشگاه آزاد واحد پرند نسبت به معرفی یکی از مدیران مسئول اعتراض کردند.

در بخشی از اعتراضنامه این نشریات دانشجویی آمده است: چگونه است فردی که علنا از خط قرمز مقام معظم رهبری در مورد فتنه ۸۸ عبور کرده و از سران فتنه حمایت می‌کند، تایید صلاحیت می‌شود.

به گزارش دانشجو، نامه اعتراض دو نشریه آزاد پرند به حضور غیرقانونی مدیر مسئول متخلف یک نشریه در انتخابات کمیته مرکزی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما نشریات دانشجویی نبض دانشجو و گرا اعتراض شدید خود را به معرفی آقای علیرضا وحدانی، مدیر مسئول نشریه ندای پرند به عنوان کاندیدای معرفی شده از سوی دانشگاه آزاد پرند را اعلام می داریم.

باید گفت چگونه است که چند ماه است که عضویت یک ساله وی و عضو دیگر (اکنون فارغ التحصیل شده اند) در شورای ناظر نشریات دانشگاه پرند پایان یافته است و ما از چند ماه پیش منتظر برگزاری انتخابات هستیم ، وی بدون برگزاری انتخابات به عنوان کاندیدا معرفی می شوند و سوالی مهم که وجود دارد چگونه است فرد و نشریه ای تایید صلاحیت می شود که در سابقه خود توبیخ کتبی و درج در پرونده به علت حمایت از سران فتنه با انتشار تصاویر و اخبار آنها را دارد و علنا به دیدار محکومین فتنه رفته و توهین ها و افتراهایی مکرری را نسبت به اشخاص و برخی ارکان نظام وارد می کند.

چگونه است فردی که علنا از خط قرمز مقام معظم رهبری در مورد فتنه ۸۸ عبور کرده و از سران فتنه حمایت می کند و مصوبه های قانونی را غیرقانونی می خواند تایید صلاحیت می شود، چگونه است فردی که تخلفات مکرر و متعددی در سطوح مختلف را مرتکب شده است به عنوان کاندیدای کشوری معرفی می شود و چند هفته پیش یکی از مسئولان مربوطه دانشگاه از توقیف در آینده ای نزدیک این نشریه به دلیل تخلفاتی محرز بیان کرده بود و آنچه که مشخص است اسناد فراوانی از تخلفات این شخص وجود دارد که به مراجع ذیربط جهت اطلاع داده شده است که تا چند روز آینده مراجع قانونی با دریافت شکواییه مستند چند ده صفحه ای با مستندات و اسناد مثبته باید فرد مورد نظر را تحت تعقیب قانونی شایسته قرار دهند.

پیش تر نیز «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ طی دو گزارش، ابهامات موجود د برگزاری انتخابات و تائید صلاحیت های جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد را بررسی کرده بود. (اینجــــا) و (اینجـــــا)

حالا باید منتظر تصمیم نهایی دانشگاه آزاد و مسئولین برگزار کننده این جشنواره دانشجویی درباره این ماجرایی که دیگر به یک جنجال دردسرساز تبدیل شده است، باشیم و ببینیم که چه خواهد بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین