کد خبر: 67769896
تاریخ انتشار: جمعه 26 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » شائبه جدایی نیمار از بارسلونا قوت گرفت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که خبر مذاکره میان او و قهرمان فرانسه صحت دارد.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از تسنیم، نیمار خبری که در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال منتشر شد و از آغاز مذاکراتی میان او و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حکایت داشت را تأیید کرد. پیش از توافق نیمار با باشگاه بارسلونا برای عقد یک قرارداد پنج سال جدید، خبرهایی در خصوص تلاش پاریسی‌ها برای جذب ستاره پیشین سانتوس به گوش می‌رسید و مدیر برنامه‌های او نیز در ابتدای هفته جاری فاش کرد که دو جلسه مذاکره میان او و نمایندگان PSG - یکی در ایبیسا و دیگری سائوپائولو - صورت گرفته است. نیمار هم گفته‌های مدیربرنامه‌هایش را رد نکرد.

در واقع مهاجم 24 ساله بارسلونا اعتراف کرد که نه تنها با پاری‌سن‌ژرمن بلکه با چند باشگاه مختلف مذاکراتی داشته و در نهایت بر اینکه می‌خواهد به دوران بازیگری‌اش در بارسلونا ادامه دهد، تأکید کرد.

نیمار گفت: من با افرادی زیادی مذاکراتی داشته‌ام، نه فقط با یکی. با این حال تصمیم گرفتم در بارسلونا بمانم چون اینجا را مانند خانه‌ام می‌دانم. من از بازی در کنار هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم و خودم را یک بارسایی می‌دانم.

مدیر برنامه‌های نیمار ادعا کرده که اگر این بازیکن ملی‌پوش به پاری‌سن‌ژرمن ملحق می‌شد، سالیانه 40 میلیون یورو درآمد می‌داشت، ضمن اینکه یک جت شخصی در اختیارش قرار داده می‌شد تا برای حضور در اردوی تیم ملی کشورش او را به برزیل ببرد  و علاوه بر آن در هتل‌های زنجیره‌ای که به نام او نامگذاری خواهند شد هم سهامدار خواهد شد.

نیمار اما به جزئیات چیزهایی که با ماندنش در بارسلونا از دست خواهد داد، اشاره‌ای نکرد. او گفت: ارقامی که مدیر برنامه‌های گفته را نمی‌توانم تأیید کنم چون دوست ندارم درباره چنین مسائلی صحبت کنم. همانطور که گفتم، من با تیم‌های زیادی مذاکره داشتم و پاری‌سن‌ژرمن تنها تیمی نبود که با آن مذاکره کردم. با این حال تصمیم به ماندن در بارسلونا گرفتم چون اینجا از وضعیتم راضی هستم.

قرارداد جدید نیمار او را تا سال 2012 به بارسلونا متعهد می‌کند. با وجود شایعات فراوانی که درباره آینده نیمار وجود دارد ااو می‌گوید فکر نمی‌کند که پیش از پایان قراردادش نیوکمپ را ترک کند.

کاپیتان پیشین تیم ملی برزیل عنوان کرد: خودم را از بارسلونا دور نمی‌بینم. نمی‌توانم تصور کنم که از این تیم جدا خواهم شد چون اینجا را مانند خانه‌ام می‌دانم. من اینجا واقعآً راضی‌ام، احساس مهم بودن می‌کنم، همه اعضای تیم را دوست دارم و امیدوارم بتوانم به کمک کردن به تیم ادامه دهم. فکر می‌کنم که فصلی فوق‌العاده در انتظار من و تیم خواهد بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین