کد خبر: 67787112
تاریخ انتشار: جمعه 26 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » دانشجوی فارغ التحصیل و متخلف، چگونه تائید صلاحیت شده است؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: چهار نشریه دانشگاه آزاد واحد پرند، به تائید صلاحیت مدیرمسئول نشریه "ندای پرند"، اعتراض نامه‌ای خطاب به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد نوشتند.

به گزارش خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ماجرای تائید صلاحیت‌های پر ابهام و انتخابات سوال برانگیز اعضای دانشجویی شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، وارد مرحله جدیدی از اعتراضات دانشجویی شده است.

در ابتدا دو نشریه از دانشگاه آزاد واحد پرند و این بار، چهار نشریه از این واحد دانشگاهی نسبت به تخلفات یکی از دانشجویانی که برای شرکت در این انتخابات تائید صلاحیت شده است، اعتراض کردند.

نامه اعتراضی چهار نشریه «نبض دانشجو، گرا، چرند و پرند و قسط» به طه هاشمی، معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد  نسبت به حضور مدیرمسئول متخلف ندای پرند در انتخابات نشریات دانشجویی را می‌بینید:

"ما نشریات دانشجویی نبض دانشجو، گرا، چرند و پرند و قسط  اعتراض شدید خود را به معرفی آقای علیرضا وحدانی، مدیر مسئول نشریه ندای پرند به عنوان کاندیدای معرفی شده از سوی دانشگاه آزاد پرند را اعلام می داریم.

باید گفت چگونه است که چند ماه است که عضویت یک ساله وی و عضو دیگر (اکنون فارغ التحصیل شده اند) در شورای ناظر نشریات دانشگاه پرند پایان یافته است و ما از چند ماه پیش منتظر برگزاری انتخابات هستیم، وی بدون برگزاری انتخابات به عنوان کاندیدا معرفی می شوند و سوالی مهم که وجود دارد چگونه است فرد و نشریه ای تایید صلاحیت می‌شود که در سابقه خود توبیخ کتبی و درج در پرونده به علت حمایت از سران فتنه با انتشار تصاویر و اخبار آنها را دارد و علنا به دیدار محکومین فتنه رفته و توهین ها و افتراهایی مکرری را نسبت به اشخاص و برخی ارکان نظام وارد می کند."

«خبرنامه دانشجویان ایران»؛ طی دو گزارش، ابهامات موجود د برگزاری انتخابات و تائید صلاحیت های جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد را بررسی کرده است. (اینجــــا) و (اینجـــــا)

پیش از این نیز خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ گزارشی درباره مبهم بودن شیوه تائید صلاحیت‌ها و انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد منتشر کرده است. (از اینجــــا ببینید.)

حالا باید منتظر تصمیم نهایی دانشگاه آزاد و مسئولین برگزار کننده این جشنواره دانشجویی درباره این ماجرایی که دیگر به یک جنجال دردسرساز تبدیل شده است، باشیم و ببینیم که چه خواهد بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین