کد خبر: 67791375
تاریخ انتشار: جمعه 26 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » ثبت نام 2 هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران: مدیر مرکز فرهنگی و اردویی دانشگاهیان نهاد گفت: تا امروز بیش از ۲ هزار زوج در بیستمین مراسم ازدواج دانشجوی ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، حسین جوادی در گفتگو با مهر گفت: ثبت نام از روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا ۳۰ مهر ۹۵ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: تاریخ عقد مجاز دانشجویی برای ثبت نام در این دوره ۹۴/۷/۱ تا ۹۵/۷/۳۰ خواهد بود.

مدیر مرکز فرهنگی و اردویی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معطم رهبری در دانشگاه ها گفت: سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.nahad.ir فعال است و دانشجویان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به آن مراجعه کنند.

وی ادامه داد: از روز دوشنبه ۲۲ شهریور تا امروز بیش از ۲ هزار زوج برای بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کره اند که استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، فارس، مازندران و قم بیشترین ثبت نام کننده را به خود اختصاص داده اند.

جوادی از زوج های دانشجویی درخواست کرد که هرچه زودتر اقدام کرده و ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی درباره جامانده های نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی که تاریخ عقد آنها اول مهر ۹۳ تا اول مهر ۹۴ بود نیز گفت: در صورتی که یکی از زوجین در حال حاضر دانشجو باشد می توانند در این دوره ثبت نام کنند و در صورت اختصاص سهمیه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی، آنها نیز از این سفر معنوی استفاده خواهند کرد. البته این زوج های دانشجویی باید مدارک خود را به دفاتر نهاد دانشگاه خود ارایه دهند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین