کد خبر: 67990286
تاریخ انتشار: شنبه 27 شهريور 1395
خانه » خودرو » خرید خودرو » بازگشت نمایشگاه خودرو به تهران بعد از 11 سال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خرید خودرو:

بنا بر اعلام برگزارکننده نمایشگاه خودرو تهران، بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی صنعت خودرو در کشور، ثبت‌نام شرکت‌کنندگان برای حضور در این نمایشگاه از امروز آغاز شده است.
علیرضا عاجزی، مدیر برگزاری این نمایشگاه در زمینه این رویداد بزرگ صنعت خودرو گفت:”نمایشگاه خودرو تهران، پس از 11 سال قرار است بار دیگر برگزار شود. با توجه به اهمیت بالایی که بازار ایران در منطقه دارد این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای مواجه شده است و ثبت‌نام این نمایشگاهی از امروز به‌صورت رسمی آغاز شده است.”
وی افزود:”نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران قرار است در روزهای 26 تا 30 بهمن‌ماه در محل سایت نمایشگاهی شهر آفتاب در فضایی به وسعت 30هزار مترمربع برگزار شود. شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف مرتبط با صنعت خودرو در نمایشگاه حاضر می‌شوند که برخی از آن‌ها شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان خودروهای سبک و سنگین، تولیدکنندگان و واردکنندگان قطعات یدکی، شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات جانبی خودرو و … می‌شود.”
مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو تهران افزود:”پس‌ از انتشار خبر اولیه برگزاری این نمایشگاه، درخواست‌های زیادی برای شرکت در نمایشگاه به دستمان رسیده است و این مسئله نشان از علاقه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی برای حضور در نمایشگاه خودرو تهران دارد. ایران بزرگ‌ترین بازار خودرو در منطقه است و همین مسئله باعث شده شرکت‌های بین‌المللی برای حضور در این بازار تمایل زیادی به شرکت در نمایشگاه داشته باشند تا بتوانند توانایی‌های خود را از طریق این نمایشگاه به معرض نمایش بگذارند.”
نمایشگاه خودرو تهران آخرین بار بیش از یک دهه پیش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد اما پس‌ازآن، به دلیل مشکلات ترافیکی این سایت، برگزاری نمایشگاه خودرو در آن منتفی شد و همین مسئله باعث شده تهران سال‌ها فاقد نمایشگاه خودرو باشد. اینک اما با برگزاری نمایشگاه خودرو در سایت تازه تاسیس شهر آفتاب، تهرانی‌ها بار دیگر فرصت دیدار مستقیم با بزرگ‌ترین خودروسازان ایران و جهان را خواهند یافت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین